Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a párom...

Hogyan szoktassam le a párom a netezésről?

Figyelt kérdés
A párom annyira net függő,hogy csak az érdekli,velem és a családjával alig beszél.Állandóan a gép előtt ül!Úgy érzem ez már beteges!Ha szóvá teszem,azt mondja hogy ő ilyen.De ezt nem lehet így elfogadni.Teljesen elfordul mindenkitől!
2010. nov. 7. 16:47
 1/4 Neménvagyokaz ***** válasza:
Mondd le a net előfizetést. Durva megoldás de csak észbe kap
2010. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha oda menekül az marha egyszerű, az érdekesebb, mint te vagy bármi más a környezetedben. Már bocs, de nyilván nem lógna annyit ott, ha te le tudnád foglalni.
2010. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túlzás kikötetni a netet. Így csak haragudni fog rád és azért nem foglalkozik veled így semmit nem értél el az egésszel! Ám sajna jobb tippet nem tudok adni én sem. Én barátom is sokat netezik vagyis inkább játszik, de mindig van ideje a családra és rám. Nálunk ez nem gond...
2010. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam arra hogy nem kötöm le,bár ez azért nem csak rajtam múlik!Mert hiába akarsz lekötni valakit,ha nem nyílt a dologra!Amúgy felvetettem azt a lehetőséget neki,hogy ha nem kötöm le,akkor tipli!De ezt nem akarja!Ő 17 éves korába kapott számítógépet,azóta azzal van!Se barátok,se kimozdulás!Ez azért valjuk be,függőség!
2010. nov. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!