Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért remegett a kezem és...

Miért remegett a kezem és miért voltam ilyen rosszul? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval ma egyik órán osztálytársaim elkezdtek beszélgetni arról, h hogy kaphatott vki, aki meggyilkot vkit olyen kevés büntetést, mint amennyit kapott (egy konkrét esetről van szó, csak nem szeretném írni). Történetesen az áldozat az általános iskolában osztálytársam volt (most középiskola 4.-es vagyok). Tavaly történt az eset, akkor nagyon rosszul érintett a dolog. Emlékszem, másnap mikor történt a dolog mindenki erről beszélt az iskolában, meg hogy hogy történhetett ez iylen fiatalokkal stb, nem is tudtuk ki az áldozat, csak aznap volt infó óra és nézte vki az áldozat profilját myvipen és kérdezte tőlem, h honnan ismerem őt. Kérdem miért? és akkor mondták, h ő az aki meghalt. Elsőnek fel sem fogtam, olyan volt, mintha csak vmi rossz vicc lenne az egész. Rossz volt hallgatni, h minden órán feldobták témának, és minden tanárral kiveséték az egészet. Azóta sok idő eltelt, már nem érint annyira érzékenyen a téma, mint annó, de ma megint felmerült órán, én csak csendben ültem, de azt vettem észre, h nagyon remeg a kezem, szívem dobog mint az állat, alig tudtam írni utána tovább az anyagot, olyan rosszul voltam:/ Nem értem, mitől lettem ilyen rosszul?:/
2010. nov. 8. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis pánikrohamod lehetett a hallottaktól.
2010. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is pánikroham! :)
2010. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!