Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy energiavámpír az...

Lehet, hogy energiavámpír az anyám?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert, a hasonló kérdéseknél azt írták, hogy beszélgetés vagy a jelenlét fárasztja őket.. de én állandóan fáradt vagyok, sokszor élni sincs kedvem csak átaludnám a napokat..anyám mindig csak beszél a problémáiról, őneki itt fáj ott fáj, nincs pénze meg őt mindenki kihasználja stb. ha probálom helyre rakni akkor mintha egyszerüen nem értené...hatástalannak bizonyult minden probálkozásom, am együt élek vele.
2010. nov. 9. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mondd csak, hányszor olvastad el a Twilight könyveket? :D
2010. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőnek: Ennek semmi köze a twilight sz@rsághoz. Ennek a jelenségnek tényleg ez a neve. Kedves kérdező sajnos tényleg energiavámpír az anyukád, és teis ezért vagy rossz kedély állapotba, mert sosem tudsz a kedvében járni, ezért kihat rád is a rossz közérzet, és a fáradékonyság is pontosan ezért van, ugyanis ha vidám az ember, akkor pörög tőle. Szóval igen, sajnos erre nem lehet más tanácsot adni, el kell költöznöd anyukádtól, mert ez akár az egész életedre is kihathat, tudom miről beszélek velem is pontosan ezvolt, akármit mondtam,akármit tettem semminek sem örült, állandóan csak sajnáltatta magát, és egyszerűen nekem is elromlott a közérzetem, és semmi nem ment, csak állandóan aludtam volna.
2010. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, és amikor elköltöztél akkor jobb lett a helyzet?
2010. nov. 21. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazságszerint rosszul fogalmaztam az előbb. Szóval megis beszélheted vele,hogy ez az állapot rád is erős kihatással van, ezért próbálja meg pozitívan fogadni a segítségedet, illetve ha téged öröm ér, ne lombozzon le, viszont az ilyen emberek nehezen változnak,valamiért ezt szeretik csinálni,hogy úgymond mások kedvét,örömét is elveszik. De végülis nem ismerem anyukádat, így nem mondhatom azt hogy hagyd ott, szóval elnézést az előbbi erős fogalmazásért. De ha viszont ténylegesen nem sikerül az állapoton változtatni,akkor sajnos nem marad más, mert így nem élhetsz teljes életet továbbra, és csak egyre rosszabb lesz, barátok se maradnak, hobbi sem, az égvilágon semmi.De ne úgy vedd,hogy cserbenhagyod, csak külön életet

kezdesz, és a továbbiakban is tudod segíteni,csak úgymond nem lesz ekkora teher számodra ez az állapot.

2010. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem sajnos ugyanilyen az anyám, én is sokszor nehezen viselem. Mi is együtt lakunk, talán nemsokára lesz lehetőségem külön költözni tőle, remélem sikerül, mert tényleg iszonyat rossz így élni.

Én már többször szóltam neki ezért, hogy ne legyen folyton ilyen negatív, mindig rosszkedvű, savanyú képpel járkál folyton, mártírkodik, stb., még ha valami jó dolog történik velem, és mesélem neki, akkor is jön egyből a problémákkal, tényleg sokszor az élettől elveszi az ember kedvét.

Hiába mondtam neki, hogy nem lehet így élni, hogy folyton ilyen nyomasztó hangulat van itthon miatta, mindig csak a mártírkodás rá a válasz.

Én se látok más kiutat, csak a költözést.

2014. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!