Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek reklamálni? Fagyasztott...

Menjek reklamálni? Fagyasztott termék, nem lejárt, de rossz!

Figyelt kérdés
Ma vettem 2 csomag fagyasztott túrógombócot, a lejárati idő 2011. Megcsináltam. Elvileg 15 percig kellett volna főzni, én 10 perc után összeállt maszlagként szedtem ki a vízből. Azért megkóstoltam, mert valamit enni kell....savanyú volt. Mik az esélyeim, hogy visszatérítik az árát vagy más terméket ajánlanak helyette? Vigyek nekik mintát is? Blokk megvan.
2010. nov. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Vidd vissza! És ha nem akarják beadni a derekukat, elég csak kimondanod a Fogyasztóvédelmi Felügyelőség nevét, és rögtön olyanok lesznek, mint a kezesbárány! Hidd el! Tapasztalat!
2010. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mintát, hanem önts az egész cuccot egy nejlonzacsiba és úgy vidd vissza. Amúgy meg persze hogy vidd vissza. Ha pattog, akkor panaszkönyv, és fogy véd.
2010. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
JA. Fogyasztóvédelemmel kell fenyegetni őket h ha nemcserélik ki v adják vissza az árát akk őket megkeresed. Egyből behúzzák fülüket farkukat.
2010. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! Visszamentem, életemben először, és lám, visszakaptam a pénzemet. Abszolut normálisan viselkedett velem az üzletvezető-helyettes.

Még1x köszi.

2010. nov. 11. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

:D

Grat. :D

2010. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!