Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, facebookon...

Van egy barátnőm, facebookon ismerkedtünk meg. Én is lány vagyok, tehát nem "úgy" barátnőm. Nemsokára találkozunk. Még csak telefonon beszéltünk élőben, meg facen levelezgetünk, de soha életemben nem találkoztam vele. Lenne pár kérdésem, szerintetek?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva ő a legjobb barátnőm. Persze vannak nagyon közeli barátnőim rajta kívül is, de ő olyan, mintha az ikertestvérem lenne. Egyidősek vagyunk és tényleg rengeteg közös van bennünk. Egy közös ismerősön keresztül ismerkedtünk meg. De kicsit szorongok, hogy mi lesz. Mert sokan mondják, hogy máshogy képzelhetem el őt, mint amilyen valójában.. Szerintem nagyon sokat segít, hogy már beszéltem vele telefonon, legalább a hangját ismerem :) Egyszerűen imádom. Korizni mennénk. Csak nem tudom, hogy hogy lesz egyáltalán.. Meglátjuk egymást és megtorpanunk vagy egymás nyakába borulunk... Valami kis kedvességi ajándék, pl. csoki? Ilyesmi kérdéseim vannak. Nektek volt már ilyen? Hogy alakult?
2010. nov. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen és ne harizz meg de sztem hülyeség!!!!
2010. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak viselkedj természetesen! Velem gyakran előfordul ha találkozok vkivel akkor görcsös és alig mer beszélni meg ilyenek..én meg előkapom a szövegelős, vigyorgós, mókás énem és hamar megnyílik :D legalábbis eddig bevált :D viselkedj úgy ahogy szoktatok beszélgetni. Annyival másabb lesz hogy szemtől szembe lesztek :D ha annyira jó barátnők vagytok simán megölelheted őt, akár a nyakába is ugorhatsz :D
2010. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első válaszoló: bocsi, de nem értelek. mi hülyeség? az, hogy ilyeneken gondolkodom, vagy hogy még nem találkoztunk de úgy vagyunk barátnők...? vagy micsoda..? nem értem.

második válaszoló: köszönöm szépen :)

2010. nov. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!