Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkatársamat végleg megvált...

A munkatársamat végleg megváltoztathatja egy szörnyű álom?

Figyelt kérdés

A munkatársam,hivjuk csak (XXX)a minap mesélte mit is álmodott,ami igy szolt:


"Azt álmodtam,hogy egy nagy bevásárlo központban voltam ,és észrevettem a fagyasztott dolgoknál,hogy nagyonpici kis egész malacok vannak lefagyasztva mirelit hűtőben,és annyira megsajnáltam őket! Még reggel is" Azóta furán viselkedik!MEgváltoztathatta őt az állom?


2009. jan. 11. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elképzelhető, hogy az ő számára valami sorsfordító többlettartalmat hordozott ez az álom. Ha tényleg érdekel, kérdezd meg tőle, hogy szerinte mit jelentettek a malacok.
2009. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan hány napja viselkedik furán?

mert ha aznap furán visekedett, mikor ezt álmodta, akkor az normális.

velem is van úgy, ha valami olyasmit álmodok, ami nagy hatással volt rám, akkor egész nap csak kóválygok, bambulok, és töprengek, furcsán érzem magam. de másnapra elmúlik.

2009. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is lehet: valami olyasmi történt a sorsában, ami ezt az álmot okozta.
2009. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szegény malackák.
2009. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel a kérdést? :DDD
2009. jan. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oés köszönöm a seegitséget
2009. jan. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!