Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, akivel nagyon megromlott a viszonyunk, már nem is köszönünk egymásnak. Majdnem minden este benne van az álmomban, vagy a házukban vagyok, és kutakodok utána, vagy nem tudok kijutni onnan, csak egyik szobából a másikba megyek, vagy veszekszünk. Nagyon idegesít, hogy nem tudok "megszabadulni" tőle, holott megpróbálom magam túltenni a "barátságunkon". Ez már több mint egy éve van így.
2011. okt. 15. 20:45
 1/2 Mitmivan? ***** válasza:
Szerintem nem beszéltetek meg mindent, valami bosszant vele kapcsolatban. Mivel ezt álmodod, ez jár a fejedben is és szerintem ezért álmodsz vele sokat.
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából semmit nem beszéltünk meg, ő ugyanis egyik napról a másikra fordult el tőlem. Még az okát sem tudom, hogy miért. Nem ártottam neki. De lehet, hogy igazad van, és azért álmodok mindig vele, mert ez a "barátság" lezáratlanul maradt.
2011. okt. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!