Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnapelött éjszaka azt álmodtam,hogy betörtek a házunkba,de senkinem wolt itthon.És bejött egy férfi,inyjekciós tűt tartott a kezébeen,és másnap az utcáán ébredtem fel. anyáék akkor találtak meg pont mikor felkeltem:S (álmomban)

És az álmomban semmire nem emlékeztem,csak annyira hogy egy ember inyjekciós tüt tartot a kezében. aztán az utcán találtak ráám.

és valamiböl tudtaam hogy megeröszakoltak,pedig nememlékeztem semmire csaak érezteem:O



de miota ezt álmodtam,azota nagyonfélek:S

most jelenleg kintvagyok németországba.

és mikor lemegyek a boltba,azota rossz érzésem waan,meg mindig mindenki megbámul,meg olyan érzésem van,mitha valaki figyelne meg ilyenek:S:S

nagyonfélek azóta:(


2011. aug. 11. 15:28
 1/5 anonim válasza:

ez az álom azt jelenti hogy megszívod :D


de ilyen lámaságot netre kiírni xDDDDDDD

2011. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem nem kell mitől félned. ez az álom lehetett a szorongás miatt is. szerintem a családod azért volt benne az álmodban mert sokat gondolsz rájuk meg hiányoznak, v pl. aznap beszéltél velük...ha a tű megszúrt az piszkálódást jelenthet.. talán vmi rossz megjegyzést kaptál a való életben vagy egyszerűen fenyegetve érzed magad egy adott személytől
2011. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.nak üzenem: Anyumékkal wagyok itt kint németbe!

Háát konkrétan ugy nem egy személytöl félek,haneem ugy alapbol féleek ha kimegyek az utcára:S

14 éves lány vagyok.

már igyis ilyen 18 köröli fiuk is fülyültek utánam,meg elakartak kapni,utánam szaladtaak:S

csak nagyongyorsan elszaladtam.

akkor nemilyedtem emg walaminagyon.

csak most az álmom miatt,félek,hogy nehogy elkapjanaak:(

de azért köszönöm a válaszodat.



1.nek üzeneem:

Ehhe kiváncsi lennék,hogy hogy reagálnál egy ilyen álom után;)

tiszta élethüü volt,és azota is rossz elöérzetem van:\.

2011. aug. 11. 17:19
 4/5 R0x0R válasza:

nem tudom, hogy még nézed e ezt a kérdésedet, de egy álomnak több jelentése is lehet. Nekem mindig azt mondják a szüleim, hogy az álom az agy kivetítése, ami a vágyainkat és a félelmeinket mutatja az álmokban elrejtve. Habár akkor nem ijedtél meg, ezt nem tudtad azóta sem megemészteni, és valószínű, hogy ezt mutatta az álmod akkor.

Szóval ha legközelebb is ilyen álmod van gondold át hogy mi idézhette elő pl.: egy régi emlék, valami történt veled ami ezt kiváltotta. Próbálj meg rájönni és ha megvan valakivel beszélj róla, az segíthet.

2013. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Multhét szombaton is elakartak vinni..

Követett egy Ember kocsival,először csak kiabált nekem hogy menjek "izélni"

mondom magamba hogy ez hülye

erre látom hogy valakit hiv telefonon,na erre rá pár percre jött is egy piros autó,jöttek utánam..

De nemtaláltak meg..

Voltm ár párszor ilyen alkalom,de már nemfélek az ilyentől,mert megtudom magam védeni,akkor sem ilyedtem meg :)

Barátnőmmel voltam,ő meg ilyedt,még nemvolt része ilyenbe.

De nemszabad ledermedni,akkor nemtudod magad megvédeni

2013. jún. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!