Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mennyibe kerülne és...

S. O. S.! Mennyibe kerülne és hogyan zajlana egy tárgyalás, hogyha fel szeretnék jelenteni vkit?

Figyelt kérdés
Súlyos betegségem miatt nem tudok iskolába járni, ezért kérvényeztem magántanuló státusz engedélyezését. Azonban az ignő megtagadta, holott szakorvosi, gyermekvédelmis véleményem is van. Elviekben ezt már nem tagadhatná meg, mégis megtette. Tavaly is magántanuló voltam, de most azzal jönnek, hogy fontos ez az év számomra. De nekem meg fontosabb az egészségem és különben is mint tavaly, most is tanulnék rendesen és be járnék minden témazáróra. Szinte az életemmel játszadozik. Mit lehetne ilyenkor tenni? Sokba kerülne a tárgyalás? Mi a menete a feljelentésnek? Mennyi ideig tartana el kb? Kérek vkit, akit tud segíteni, hogy írjon választ minél hamarabb, mert nagyon sürgős lenne :-(( Tudom, hogy sokat kérdeztem, de nagyon fontos lenne ezeket tudnom. Előre is köszönöm :-)
2010. nov. 15. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!