Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a munkád? Hogyan...

Szereted a munkád? Hogyan lehet másik melót keresni, ha egyébként van munkahelyed, de nincs időd állásinterjúra menni?

Figyelt kérdés
Én 3 hónapja dolgozom egy kft.-nél, de nagyon utálom a munkám. Szinte csak az éltet, hogy minél hamarabb másik munkát találjak. A főnököm bunkó és nem értek a munkámhoz, ugyanis teljesen más a végzettségem. Eleinte azt hittem, hogy megfogtam az Isten lábát, de mostanra nagyon elkeseredtem... Más is van így?
2010. nov. 18. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabadságot kell kivenni az állásinterjú napjára, ha már nincs más megoldás.
2010. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem sokan vannak ezzel hasonlóan mint te.végül is meg lehet oldani az állás interjut ugy hogy pl szabadságot veszel ki arra az időtartamra.tudomásom szerint havi 2 nap áll randelkezésedre!remélem összejön valami jobb állás!
2010. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!