Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ruhában kéne elmennem...

Milyen ruhában kéne elmennem tesos állásinterjúra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:28
 1/10 FAKhelper ***** válasza:
rövidgatya, póló, zokni, papucs
2011. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni hogy lány vagyok

nincs semmi ruhám ami ünnepélyesebb lenne,azért kérdezem,hogy nem gáz-e ha utcai ruhában megyek?

2011. júl. 19. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Valami elegánsabba.Ha fiú vagy ing, hosszú nadrág (nem farmer).Ha lány vagy, szoknya, blúz valami elegánsabb.

Igen, hülyeség, de a munkáltatók végtelenül finnyásak ám és nem érdekli őket, hogy belesülsz egy konzervatívabb öltözékbe.Ha gyárba megy valaki egyszerű szalagmunkásnak felvételizni, akkor is elutasítják, ha sortba, meg tenyérnyi felsőbe megy, húzzák miatta a pof@jukat.

2011. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

zokni,papucs :D

azért nem ilyen durva összeállításra gondoltam

2011. júl. 19. 19:44
 5/10 anonim válasza:
Tescosban
2011. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De egy fekete szoknyád, amit ballagásra, évzáróra vettél fel, az csak van, nem?Az jó, Meg hozzá a fehér blúz és az így jó is.Vagy ha nem is fehér, de valami szolidabb felső.
2011. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó,jó persze hogy van,csak ronda és feszélyezve érezném benne magam.Ezért gondoltam az utcai ruhára.De akkor inkább felöltözök rendesen,úgy ahogy írtad.
2011. júl. 19. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy legyél ápolt és elegáns.
2011. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Attól függ milyen munkakörbe jelentkezel :)

Diák melóra tökéletes egy farmer és csini felső, de ne discós! :D Ne legyen csicsás és fedjen mindenhol.

Ha életed első melója lenne, akkor praktikusabb egy szövetgatya/ szoknya és csini felső. Ha vezetői posztot pályázol meg, akkor kosztüm :)

A kiegészítőkre is ügyelj pl:táska, cipő, zsebkendő!A smink, körömlakk, fizura, ékszerek visszafogottan.

2011. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok konkrétumot írni,de nem vezetői állás.Közel sem az.
2011. júl. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!