Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az embereknek, hogy...

Miért jó az embereknek, hogy szemétkednek egymással? Azzal hogy bántanak másokat jobban érzik magukat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az talán nem is lenne baj, ha bántják egymást, mert nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem az, hogy ki mondja, ugye. A nagyobb probléma az, hogy ezt a nyilvánosság előtt teszik.
2010. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Mert az embereknek egy igen nagy százaléka neveletlen t@hó tuskó, vadállat, akinek az erdőben volna a helye, nem a normális, civilizált emberek között. Ha éppen szar napja van,arról mindig a többi ember tehet...


Akinek nem inge...

2010. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Igen a nyominger vesztesek ettol erzik magukat jobban.

Ezert sem vetten magamra amikor strebernek meg neha pitizosnek neveztek gimiben.


Nekem baromi jo foglalkozasom lesz mire lediplomazok, amit szeretek is, ok nem az a baj hogy nem tanultak tovabb hanem az hogy nem is dolgoznak.

De idolegesen vszg boldogga tette oket hogy piszkalhatnak.

2011. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt nem értem, hogy ha beszólnak nekem, fellöknek, stb. nevetnek rajtam. De ha utánuk szólok vagy ha valaki más bántja őket elkezdenek hisztizni, hogy nem kéne senkit se bántani úgy, hogy nem is ismeri.. De hát ők pont ezt teszik! Annyira primitív, buta emberek vannak!!!!
2013. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!