Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kik számítanak...

Ewanmcgregor kérdése:

Szerintetek kik számítanak rossz embereknek?

Figyelt kérdés
Most komolyan én már nem tudom eldönteni.Lécci írjatok.
2011. szept. 17. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

akik becsapnak,hazudnak,lopnak,csalnak,gyilkolnak, önös érdekekből másokat kihasználnak, a kétszínűek, álszentek, azok a "barátok" akik csak a jóban vannak veled...

de szerintem nem így értetted.. kicsit bővebben??

2011. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
és azok akik utálják az állatokat, vagy jobbnak gondolják magukat náluk..
2011. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
A cigányok többsége, 99%-a! épp tegnap csináltam a kerítést és se szó se beszéd egy 10-en éves kis nyavalyás le áll és elkezd kötekedni! csak úgy! azt se tudtam honnan került oda hirtelen!? és szólogatott befele hogy: Mi van? beszóltál? mi? Úgy hogy be kellett jönnöm és ott hagyni a munkát mert ez a kötekedésből adódó incidenst kereste! ha vissza szól az ember nekik akkor meg neki áll feljebb és jön az egész pereputtya kifelé csak hogy verekedhessenek. (a rendőrség is minden héten 1x tuti kint van náluk). Na ők alapból rosszak!
2011. szept. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

akik szándékosan fúrják a másikat


alatomosságból:(

2011. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*alattomosságból
2011. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mus musculus ***** válasza:
Szerintem meg relatív, mint minden.
2012. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!