Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Mikor lesz...

Mit lehet tenni? Mikor lesz végre becsületes munkaadó?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom, nem vagyok bejelentve. Egy telepen egyedül vagyok, estétől reggeleig. Víz és WC -si lehetőség nincsen.

Ha tojhatnékja van az embernek, akkor át kell ballagni a mellettünk lévő telepre, mert azzal vagyunk összeköttetésben. Egy céghez tartozik.

Csekkolni kell, 30- 35 percenként. Ez szabályos így?

Ha ellenőrzést kapnék a munkaügytől akkor egy betanult szöveget kell mondani....

Főnökömnél rákérdeztem mikor leszek újra bejelentve,de nagyon sokat kell utánam fizetnie,így csak a fordot és a mercédeszt tudja megvenni kp- ra.

De a TB-met mindenképpen fizessem be magam után, mert hát bármi történhet.

Az állásomat nem szeretném elveszíteni, mert nagyon nehéz munkát találni. Pláne egy csajnak.

Viszont nem tudom, hogy miből fogom magam ellátni ha vén szipirtyó leszek...

Vélemény? Várom a válszokat.


2010. nov. 23. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez a kib@szott magyarország, ennyit tud. vagy még ez se, mint ahogy nekem már két éve.
2010. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szép, de igaz, hogy Magyarországon ha újabb háború, vagy forradalom nem lesz,akkor néhány évszázad alatt kialakulhat esetleg egy normális rend.

Addig FELEJTSD EL.

Próbálj óvatosan másik helyet keresni pl neten. Tegyél össze egy életrajzot, stb.

Inkább menj árúfeltöltőnek, vagy bárminek, csak legyen időd valamit tanulni, pl nyelvet, stb.

Ha javul a gazdasági helyzet, akkor irány külföld, mert EBBEN AZ ORSZÁGBAN SOHA. ÉRTED? SOHA SEMMI NEM VÁLTOZIK.

2010. nov. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha még nem vagy vén szipirtyó, állj össze valakivel, ketten könnyebb.

Jó, tudom, mondani ezt is könnyű, pláne mikor semmire nincs idő meg energia a meló miatt.

2010. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éjjeliőr vagy egy telepen és nem jelentett be a munkáltatód?!... 8-o


Ez elég gázos, mert mi van akkor, ha mondjuk betörők jönnek és téged leütnek?!


Ha van munkaszerződésed és legális munkaviszonyod, akkor ez munkahelyi balesetnek minősül (teljes fizetéses táppénzzel), ha megrokkannál akkor teljes fizetést és kártérítést kellene kapnod, de ha nem vagy bejelentve, akkor futhatsz egy kört...


Azért elég kockázatos egy nagy telepen egyedül lenni éjszaka, főleg úgy, hogy még a W.C. is csak a szomszédos telepen van biztosítva...


Szerintem is minél gyorsabban keress egy bármilyen más munkahelyet!!!


A szemét munkaadódat meg dobd fel az APEH-ban, hogy feketén dolgoztat embereket (majd amikor te már nem nála dolgozol)!

2010. nov. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát nagyon elkeseretítő, hogy ilyen világot kell élnünk.

Régen azokat büntették, akik nem dolgoztak.

Most meg aki akarna dolgozni nem tud, mert válság van.

Jelenleg örülök ha dolgozhatok, de ahogy írtátok nagyon gyorsan odébb állok, de csak ha bejelentenek a másik helyen.

Még nem vok szipirtyó, de rohannak az évek. Sajnos.


Az Apeh-os dolgot tutira megcsinálom.

2010. nov. 23. 16:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen egyedül vagyok éjszaka, van egy társam a Medve. Csak rá számíthatok. De egy kutyát is ki lehet csinálni... :-(

És már volt olyan, hogy fogott embert ott a telepen. Az volt a szerencse, hogy nem volt nála bökő. ( kés )

A másik telepen meg egyszer késsel másztak be. Csak ott az őröknél van fegyver.

Szal igen az ördög nem alszik.

2010. nov. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!