Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont karácsony...

Milyen mobiltelefont karácsonyra? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Idén karácsonyra eldöntöttem, hogy az egész családtól egy "okos mobiltelefont" kérek, és semmi egyebet. Az ár maximum 90-100E forint legyen.


Érintőképernyős telefonra gondoltam, és nézegettem ezt a Samsung Galaxis S telefont, körülbelül egy ilyesféle tudással rendelkező telefonra gondoltam, még az is jó lenne, ha tudnátok 100E forint alatti megvételi lehetőséget erre a telefonra. Vagy iPhone, vagy mindegy.

A lényeg, ne kamu telefon legyen. Legyen szép, igényes, meg minden, de ez ne menjuen a technika rövására


Előre is köszönöm.


2010. aug. 25. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt majd csak decemberben kezd el nézegetni, addig nagyon sokat fog változni a kínálat:)
2010. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a mai karácsonyozás itt? Nálam van még csak augusztus 25-e?
2010. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

Mellesleg az sem mindegy, hogy mire akarod használni.

2010. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy 1 héten belül a család kipengetne 100ezret, azért gondoltam a karácsonyt.

Gondoltam előre tudatom velük mit szeretnék, bátyámnak vannak kapcsolatai és ismeretei, de én nemigazán vagyok otthon mobilok terén.

Egyébként amire használni szeretném:

zene, játszani, filmezni a nagyképernyőn, kamerázni/fényképezni nagy minőségben, néha GPS-ként használni, és persze jól érezni magam, hogy nyomkodhatom a kéeprnyőjét :P

2010. aug. 25. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
én ha olyan helyzetbe lennék inkább 1 használt iphone 3gs 16gb kérnék.
2010. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ilyen árban már szinte csak jó mobil van; nézd meg a kínálatot, de mielőtt véglegesen döntesz, olvass el pár tesztet a választott telefonról. Én egyáltalán nem vagyok Apple-párti, így a te helyedben egy Motorola Milestone-t kérnék. (nem akarok jóazájfón-nemjóazájfón vitát nyitni; ez egyéni vélemény)
2010. aug. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Samsung Omnia II.
2010. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az iphone azert kicsit dragabb mint 100rugo :D meg a galaxy S is de azt olvastam h december fele ujab okos telefonok jonek es ezalltal a regi ara csokkenni fog.

erdemesebb kb karacsony elott par hettel kivallasztani addigra olcsobbak lesznek

2010. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100e körül böven vannak 3gs ek nekem csak 80e van de 3g-t nem veszek.
2010. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor van rá esély, hogy a most 120ezres telefonok ára karácsonyra 100 alá is mehet?
2010. aug. 26. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!