Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a hologramos...

Mit tudtok a hologramos karkötőkről?

Figyelt kérdés

[link]


használ? Ennyire "egyszerű" lenne???? Meséljen róla az aki már kipróbálta!


2010. nov. 25. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát persze.Fel nyomsz egy karkötőt és olyan hajlékony leszel hogy le mész lánchídba és akár a maratont is le futod 2x egymás után a mezönyt magad mögött hagyva..

És mind ezt akár 50+ felett a képekből itélve...


Bocs,nem neked szántam ezt a "cinikus" szöveget,csak komolyan eldurran az agyam amikor ilyen hírdetést látok.

Abszolút nem hiszek az ilyesmiben,főleg ha valami hatalmas felfedezésként tálalják mint azt a frekvenciát,amire ez a karkötő is "épít" de mégsem szerepel a "gyógymódok,kezelések" nagy kézi könyvében csak esetleg teleshop-ban...


De amúgy énis kíváncsi lennék mit mondanak róla a szerencsés vásárlók...

Szerintem jobban jársz ha vitaminokra és egészséges ételekre költöd a pénzt és nem ilyesmire,de végüléis te tudod...Én csak egy kételkedő szemlélődő vagyok xD

2010. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen látod a dolgokat én is, mint ahogy Te. nem áll szándékomban több mint 7 ezer forintot elkölteni, pusztán kíváncsi vagyok.. :-)
2010. nov. 25. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!