Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra a...

Mit kérjek karácsonyra a szüleimtől?

Figyelt kérdés

Max.12000FT értékben.

17/f


2010. nov. 26. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ajándék nem "járandóság", - más kérdés, hogy keresztény körökben szokás Karácsonykor apróbb ajándékokat adni azoknak az embereknek, akik jelentenek valamit az életünkben.

Ajándékot kérni?

-Hát ezt nem minősítem, -mert nem az a cél, hogy megbántsalak, hanem az, hogy megpróbáljam felnyitni a szemedet.


Az pedig a szüleidet minősíti, ha pénzben mérik az irányodba tanúsított "szeretetet", - és még nem is ismernek annyira, hogy tudják, mire lehet szükséged.


Sajnállak emberileg, - nem szánalomból, - EMBERILEG, mert erről Te tehetsz a legkevésbé.

2010. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Álltalában megkapok mindent amire szükségem van.Most újítottuk fel a szobámat ezért ez a keret.A szüleim pedig azért mondták h válasszak vmit mert nem akarnak hulyeséget venni.Szerintem pedig még most nem probléma ha megkérdezik mit szeretnék.és jah nekem se nem annyira az ajándék a lényeg azért is írtam ki ide.+ te még nem láttad az unokatesóimat h azok milyen arcot vágnak mikor nem azt kapják amit...(nem 1-szer bőgtek)had ne mondjam mi ilyenkor a meghitt hangulat vége.Azóta a közeli rokonok inkább megkérdezik h mit kérnénk.
2010. nov. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!