Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleimtől karácsonyra egy...

Szüleimtől karácsonyra egy csizmát kapok kb 4000ft értékben. Szerintetek ez kevés? Szerintem igen. Mit mondjak nekik? Hogyan tudnám rávenni őket, hogy kapjak mást is? 12

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyit is kapsz! A szándék a fontos! Gondolom ne milliomosok!
2010. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire van pénzük, akkor bármennyire szeretnek, nem tudnak most mást venni. Ha több pénzük lenne, drágább csizmát néznétek. A csizmára szükséged van, fogadd el! Ha kicsit jobban álnak anyagilag, akkor majd kárpótolni fognak, vesznek mást is. Most az a lényeg, hogy fel ne boruljon a családi gazdaság. (különben lehet, hoyg lesz még valami titkos apróság..)
2010. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen nagyra vágyó! Sok gyereknek még ennyi sem jut. Különben is nem az ajándék a lényeg, hanem, hogy szeretnek a szüleid és ez nem a pénzen múlik!
2010. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem az a fontos hogy mennyibe kerül az ajándék, hanem h szívből, szivesen adják.

Gondold végig mielőtt szólnál, lehet hogy csak ennyire telik. A Karácsony a szeretet ünnepe, ez legyen a legfontosabb.

Én a 2 gyerekemnek összesen 4000 ft vásároltam, és örülök h ennyit is ki tudtam gazdálkodni a szűk költségvetésemből!


Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kevés???

Ne legyél már ennyire elkényeztetett. Örülj neki, hogy kapsz valamit, és gondolj abba bele, hogy a kínaiban már 2000-ért is lehet csizmát kapni.

Inkább becsüld meg a szüleid munkáját, ne leszóld. Így is eltartanak téged, és gondolom megkapsz mindent.

2010. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

gondolom nem vet fel benneteket a pénz...Ha másként lenne biztosan mást kapnál.Gondolom erre szügség is van.

Nehéz a mai világban.Sok helyen még meg sem tudják ünnepelni a karácsonyt.

2010. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Szia,én hallgattam vmelyik nap a neo fm-et és lehetett egy kívánságuk a hátrányos helyzetű gyermekeknek és az egyik kisfiú mondta,hogy ők 4-en vannak testvérek és ők soha nem kapnak ajándékot karácsonykor,mert nem jut rá SOHA!És amikor kérdezik az iskolába,hogy mit kaptál karácsonyra szegény mindig hazudik,mert lenézik..nagyon szívhez szóló volt és örülni kell,ha egy karácsonyi vacsora vagy ebéd is van!

11/l Boldog Karácsonyt mindenkinek és Kellemes Ünnepeket

2010. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Az eddigi hozzászólások nem próbálták megválaszolni a kérdést, ezért így elsőként megpróbálnék tippelni. Hátha valami ilyesmire vártál:

"Ti komolyan gondoljátok ezt, hogy négyezeré csizmát nekem, mikor azt akár nyolcé is lehet kapni? Mer nem érted, hogy ha majd az osztálytárs nyolcezeré kap, akkor ő négyezerrel többet fog érni nálam? És ha még egy drágább farmert is kap, bele se merek gondolni!"

Még nem tökéletes, de igény szerint módosítom, csak írd meg mit szeretnél még bele!

2010. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem kevés! De anyád helyében ezért a mondatért


1: szájon vágnálak

2: még a csizmát sem kapnád meg!

2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egy 2000Ft.os laptoptáskát kapok, de anyukám ki fogja hímezni. Tavaly is egy kabátot kaptam és apukám faragott még egy szép fadobozt, amit anyu kidekorált. Ezek sokkal többet érnek, hidd el.

13/L

2010. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!