Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kérjek a szüleimtöl...

Mit kérjek a szüleimtöl karácsonyra? Fontos!

Figyelt kérdés
A szüleim mondták hogy lassan el kéne döntenem hogy mit kérjek tölük!15 éves érett fiú vagyok szinte megvan mindenem, ezért vagyok tanácstalan, de pénzt meg nem szeretnék kérni, szerintetek?
2010. dec. 4. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom írtad, hogy pénzt nem akarsz kérni, de én nekem ha éppen nincs szükségem semmire, akkor megkapom a nekem szánt összeget, és majd megveszem ha szükségem lesz valamire. Mellé pedig kapok egy bon-bont a fa alá, hogy ne csak a kezembe nyomják a pénzt. Te pedig kaphatnál 1 bort vagy pezsgőt a pénz mellé, az jó lesz szilveszterre.

De ha nem tetszik az ötletem, akkor írd ki ezt a kérdést a családi kapcsolatok témába, én ott több választ kapok ajándék kérdésekben.

2010. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

"...szinte megvan mindenem..."

Akkor ne kérj semmit.

Vagy netán kötelező kérned valamit? :)

2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted mond nekik hogy lepjenek meg valami aprósággal.
2010. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. dec. 4. 17:55
 5/6 anonim válasza:
Benzinmotoros roller?
2016. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyet kérjél, nagyon menő. : [link]
2017. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!