Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIt készítsek karácsonyra a...

MIt készítsek karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés

Már egy jópár oldalt megnéztem de nem találtam semmi jót.

segítenétek?tudom hogy én ismerem őket,de nem tudok mit kitalálni..

anyámnak,apámnak és két bátyámnak kéne valami

a bátyáim 17 18

mit vegyek ha nem tudok csinálni valamit?

nincs sok pénzem.

13l


2010. nov. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

én pl tavaly anyumnak egy albumot adtam. simán fogtam egy fekete mappát- fehér lapot, arra ráragasztottam a képeket. bármilyen képet. mondjuk bátyádékat is bevonhatod. egykét grimaszolós kép, kinymtatjátok fekete fehérben. és esetleg alá írni egy két hozzászólást. ez akár a szülőknek közösen is mehet.és ezt berakod ilyen genotermákba befűzöd. az album elejére írsz vmit arannyal vagy ezüsttel. mittudomén 2010 karácsonyára stb.

Bátyádéknak vegyél szerintem egy egy fehér pólót( sztem ezt így 400 ft ból meg is úszod) és keress interneten egy bármilyen barom képet. és fogj egy alkoholos filcet és rajzold rá. vagy írd rá hogy a legjobb bátyusnak. és írd rá a kedvenc szólásait. pl. az én báttyám mindigg azt hajtogatja hogy geráppá, meg hogy eszik egy kis sajtot. de szinte mindenre.

szerintem az ilyen egyszerű ajándékoknak is örülni fognak, főleg ha látják hoyg dolgoztál vele.

2010. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Könyvjelző, saját gyártásban.

2. Szülőknek pici papírlapon szabadon beváltható kupon, pl mosogatásról vagy bármi ilyesmiről. (Nekem Anyukám behalt ezen a röhögéstől, de ki is használta :) )

3. Jó kézügyességgel egy rajz, személyre szabott idézettel. (Szülőknek meghatóssírósat, bátyusoknak röhögőset)

2010. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!