Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20ezer ftből 5fős családomnak...

20ezer ftből 5fős családomnak hogyan tudnék jó ajándékokat venni karácsonyra? :S

Figyelt kérdés
Olyan drága minden:( És ok hogy nem az számít, de szeretnék venni nekik.
2010. nov. 10. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha jó család vagytok és szerettek együtt lenni, én vennék a helyedben valami jó kis társasjátékot, annyira jók vannak mostanság, nézz körül játékboltokban!
2010. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

ne a nagy dolgokban gondolkodjál... Néhány ötletes apróság szerintem sokszor többet ér, mint a drága ajándékok.... Akár a neten is nézhetsz személyre szabott ajándékokat. Tök jó ötletek vannak, csak keresgélj...

Én imádom a fényképes ajándéktárgyakat.. nem drágák!

2010. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
apróbb,személyes jellegű ajándékok(naptár családi képekkel,könyv egy érdeklődési körről,tesónak ha fiu és tizenéves számítógépes játék,esetleg zenei cd-k összeállítása ingyenes letöltőoldalakat adok,ha szeretnél,stb),és így 20ezer töredékéből is kijössz,mégis örömet szereztél;)
2010. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
És mindenkinek külön-külön szeretnél, vagy pedig egy nagyobb dologban gondolkodsz, amit az egész család tud használni (pld. goffrisütő?)
2010. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

attól függ, mennyi idősek, és milyen neműek a családtagok. ha ezeket megírod, talán jobb ötleteket tudunk adni.


mindenesetre ha kisgyerekek is vannak, akkor gyerekturkálóban vehetsz nagyon olcsón nagyon szép (és kifogástalan állapotú) plüssöket.


érdemes szétnézni teszveszen, vaterán is, sokszor teljesen új dolgokat talál az ember potom pénzért.

2010. nov. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk túl jó család. igazság szerint nekem a párom a családom, de azért apukámnak és a tesóimnak is illene venni valamit. Páromnak tudom, mit fogok, csak apuéknak semmi ötletem:( Mióta anyu meghalt teljesen szétesett a család, és csak az utálkozás van
2010. nov. 10. 13:49
 7/21 A kérdező kommentje:

külön szeretnék.

Apu 58, nővérem 22, bátyám 26, húgom 17, "pótanyám" 51.

2010. nov. 10. 13:50
 8/21 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok!:)
2010. nov. 10. 13:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azt, hogy kb kinek mit szeretnél adni?

Én nagyon ajánlom az aukciós oldalakat. 1-2 naponta érdemes felnézni és megnézni, nincs-e fenn olcsón olyasmi, aminek örülne valamelyik családtagod. Én már két ajándékot beszereztem így a vaterán, az egyik pl. vadiúj, és a bolti ár kb. 15%-ába került. És tudom, hogy nagy öröm lesz, mert már rég szerette volna pontosan ezt, csak drágállotta.

De vannak még egyéb ilyen jellegű oldalak, érdemes figyelni őket. Aztán ha minden kötél szakad és dec. 20-ig nem találsz megfelelőt valakinek, akkor csináltathatsz neki valami fényképes apróságot, vagy szalvétatartót és rokonait.

Ha nincs ötleted, akkor meg valahogy próbáld meg belőlük kihúzni, mit szeretnének :)

2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, ebben az esetben viszont lehet, hogy tényleg jó lenne egy jó társasjáték, hogy összejöjjön kicsit a család, és mondjuk mellé valami kis apróságok mindenkinek. Sajna egy jó társas ma már simán megvan 10 ezer, de ha segít összehozni kicsit titeket, akkor megéri :)
2010. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!