Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg volt robbanás 1984-ben...

Tényleg volt robbanás 1984-ben egy dunaharaszti-i iskolában?

Figyelt kérdés
Nem biztos,hogy 1984-ben volt,de úgy tudom,hogy az egyik dunaharaszti-i iskolában volt egy robbanás.Ha tud róla valaki bármit is,akkor írja meg.És azt is,hogy hol tudok erről olvasni,mert a Google-ba akárhogy írtam be,nem találtam.Előre is köszi.
2010. nov. 28. 19:22
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Volt robbanás a 3-as suliban. Ha jól emlékszem ketten meghaltak. Én akkor az 1-es suliban jártam, mi a kiserdőből egy tányéraknát hoztunk el, és azt dobáltuk hátha felrobban, még valaki észre nem vette. Szerencsére nem robbant fel. Gyerek fejjel nem tudtuk a következményeket, mostmár hajam is kihullik ha rá gondolok. Akkoriban szatyor számra hordtuk haza a lövedékeket, mikor kiderült a kiserdőt le is lezárták.

A tudtatlanság halálos lehet!

Itt egy link ahol ezt az esetet is megemlítik:

[link]


bb

2010. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. dec. 6. 21:55
 3/4 anonim válasza:

Üdv!

Érdekelne ez a robbanás mivel riportokat kéne készíteni régi ügyekről év végére és erre most itt véletlen rátaláltam, hogyha lehetne bővebbem leírást adni róla nagyon jó lenne előre is kösz

üdv: Viktor

2012. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello.

Volt hat

A Kőrösiben

Egy gyerek bevitt egy izet mert csak ugy találta azt felrobbant. A vicc az egeszben en is ide jarok

XD

2017. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!