Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ügyekre lennék kíváncsi...

Ciki ügyekre lennék kíváncsi ami veletek történt! írtok va van valakinek ilyen története?

Figyelt kérdés
Cikis történetek bárkivel előfordulnak ami veletek vagy esetleg ismerősötökkel történt leírnátok ide köszi!:-)
2010. nov. 29. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerős azt álmodta hogy zh-t ír egyetemen. és amikor felébredt, tényleg :D
2010. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hahaha:D ez jóó köszike írjatok többet!:D
2010. nov. 29. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
amugy meg nézzél föl bash.hu ra, ott lesz egy jó adag
2010. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

húú hát történt már egy jópár :D

a strandon a melltartó lecsúszástól kezdve,a valaminek az elrontásáig,kiöntéséig,elszakításáig minden :D

meg már volt hogy leszidtam valakit,és pont a hátamnál volt meg ilyenek :D

2010. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

koleszban minden este lementünk a játszótérre sörözni és hintáztunk,természetesen full részegen viszamotorozni nehéz volt, ezért ugy döntöttünk hoyg toljuk de elfáradtun kés le standereztük a motorokat és azokon söröztünk tovább elmegy melletünk egy anyuka,és kislány valami madzaggal,akkor éppen lesza.rtuk, de én meg meguntam az ülést és leugrottam a motoromrol legyenesen a kislány elé.tudni kell ám,hogy szögezet bakancsomban nagyon kényelmesen éreztem magam, és azt veszem észre, hoyg a kislány elkezd bögni és azt orditja hogy gyilkos! gyilkos! hát mi meg nem vártuk meg amig a 30 járör a környéköl lecsekolja hoyg mi van, , ezértgyorsan visz mentünk koleszba bevágotunk ágyba és minden fasza,de reggel arra kelek hogy mindenki ott röhög,mondom mi van? jött a válasz-

nem emlékszel? este a kislány..

jah de.. mi lehetett a baja?

a többiek cask tovább röhögtek és akkor eszméltem rá hogy egy cafatoká szagattot kiscica van a talpamon vérbe fagyva :D

2010. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Az őrs kapott egy BMW mocit és egy motoros rendőrt is.Egyik este mentem haza, a város végi benzinkútnál pedig kint álltak a zsaruk.Szembe jött egy másik motoros, akivel a szokásos jelzésekkel közöltem, hogy "Sünök az út mentén".Egy villantás volt a válasz, majd másnap délután az említett kútnál a tankoláskor meg bezörget mellém a mocis rendőr, hogy: " Köszi, hogy szóltál tegnap, hogy itt kávéznak a kollégák" !
2010. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek lecsúszott a melltartója strandon, és keresgélte a vízben... XD!
2010. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bennragadtam a suli vécébe, mert rossz volt a zár, és én átmásztam. Ezzel nem volt semmi gond, azaz nem lett volna, ha nem farmer miniszoknya van rajtam. Na, mentem vissza az osztályterembe és megbámultak a srácok meg a tanárok a folyosón. Aztán csak röhögtek, majd mikor mentem haza, leszólított egy srác, hogy mekkora ribi vagyok, megyek e vele hozzá. Gyorsan hazamentem, és lecseréltem a szoknyát gatyóra, és akkor látom: Végig van szakadva hátul... szóval most kilógó popóval sétáltam végig mindenhol, mert tangát hordtam abban az időben. Egy hónapig égtem. XD
2010. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

úúúúúúúú ezek naon jók írhatok még ha van kedvetek!

:)

2010. dec. 9. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a macskás qrvára nem vicces, se nem ciki -.-... Inkább undorító, és szánalmas. -.- Már bocsi, hogy offolok, csak nem bírtam ki, hogy itt senki se szólal meg amiatt az idióta barom miatt, aki 1 macskát ölt meg.-.-'
2011. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!