Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek érdekes kamionos...

Van valakinek érdekes kamionos története?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Mi számodra az érdekes? Mi a barátommal mentünk Olaszországba még 2004-ben egy Renault Premiummal, 23 tonna műanyagporral, aztán mentünk Szlovénián keresztül, valami hegyen mentünk át majdnem ott Nova Gorica/Gorizia-nál, de olyan nagy hegy volt, hogy vagy negyed órán keresztül csak felfelé mentünk. Nézek a tükörbe, Dúrva hosszú sor mögöttünk, egysávos út, ráadásul előzni tilos, mi mentünk elől, de csak röhögtünk. Ez olyan, mint amikor mondják, hogy az IFA az utak királya, mert mindg az megy elől!

- vagy Olaszországban az A4-es autópályán egy Fiat Ducato platós-ponyvás égett a leállósávon! mindenki húzódott a belső sávra, 1 sávon haladt a forgalom, tűzoltók még csak akkor jöttek a szembejövő oldalon, hát olyan úgy égett, hogy zárt ablakokon keresztül éreztem az arcomon a forróságot.

- vagy amikor megérkeztünk a céghez és még nem tudtak felrakodni, várni kellett, barátom aludt még egyet, én meg találtam raklapokat, abból csináltam asztalt, aztán elő a gázégőt, kislábas, zacskósleves, ott csináltam ebédet!

- a másik helyen meg amikor főztem, akkor 2 vadászgép ment el felettünk.

- vagy Fernettiben a kamionterminálon ilyen csigavonalban kell kijönni és mivel akkor még akkor nem voltunk Úniósak, így be kellett menni oda. Aztán egy román vagy ukrán be akart jönni elénk, de mondtam a barátomnak, h tapadjunk rá az előttünk lévőre, aztán nehogy beengedjük! Így is pár órát araszoltunk ott. Aztán rátapadtunk úgy, mintha a pótkocsija lennénk, kb 0,5 méterre mentünk mögötte (a tükör épp, hogy elfért), így a másik nem tudott bejönni elénk! :D


Ezek jutottak így hirtelen eszembe, remélem elég! Hello

2011. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe az "egy kamionos naplója" c. internetes útinaplót.


a krapek rettentően jól ír, nagyon élvezetes. itt az első rész:


[link]


jelenleg a 29. van kész:


[link]


itt van a lista a teljes "sorozatról":

[link]


én nagyon szeretem olvasni, érdemes sorban haladni, mert később lesznek "szakszavak", amiket egyszer magyaráz el, és ha nem érted, akkor cask pislogsz.


ilyen például a terpesztés. nem lövöm le a poént, meg fogod találni a sorok között, de hogyha nem magyarázná el, és azt olvasnád, hogy "én meg addig terpesztettem", akkor szépen néznél :D



szóval sorjában! ;)


remélem te is élvezni fogod

2011. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!