Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik az OLASZ nyelv?

Tetszik az OLASZ nyelv?

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki tanulja/tanulta irja meg hány évig és milyen fokon tud beszélni!
2010. nov. 30. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is szeretnék megtanulni vmilyen szinten olaszul, de még ne szántam rá magam teljesen. Én is kíváncsi lennék kinek mennyi idő altt sikerült elsajátítania nyelvet.
2010. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép nyelv, van egy előadó, aki olasz és nagyon tetszenek a számai, ezért szerettem meg az olasz nyelvet. én nem tanulom ugyan, tuti attól függ, hogy ki milyen intenzíven tanulja.
2010. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem. 2 évig tanultam, de szerintem már alapfokon sem beszélem. A munkámhoz nincs rá szükség, ezért csak az angolt használom naponta sajnos.

Szívesen felfrissíteném a tudásom, de jelenleg egyszerűen nem áll módomban. Talán majd egyszer...

2010. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olasz kéttannyelvűbe járok, szeretem az olaszt, szép nyelv, bár azért a spanyolt meg sem közelíti. Na, ha valaki egy szép (és hasznos) nyelven akar beszélni, akkor az spanyolul tanuljon meg.

De azért nem szólom le az olaszt, az is jó. ;D

Érdekes az olasz kultúra, történelem, állam, szóval érdemes ezt is tanulni. :)

2010. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!