Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szekálnak az osztálytársaim ....

Szekálnak az osztálytársaim . Mit tudoktenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Öld meg az egyiket, és a koponyáját akaszd a nyakadba, az elriasztja a többit.
2010. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem reagálsz rá. Előbb-utóbb úgyis megunják:)
2010. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem unják meg, hidd el! Tapasztalat...

Én pl. sulit váltottam.(Nem ez miatt! Továbbtanulás...)

Tiszta lappal indultam és máris mindenki elfogad.:)

Ha elfajulnak a dolgok, nem tudom itt milyen szintű a dolog, szerintem ez az utolsó segítség...

De hajrá!:)

2010. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbálj meg frappánsan visszaszólni, ez a leghatásosabb, csak könnyen be lehet vele égni.
2010. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első: :DDD Ezen hullára röhögtem magam :D
2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Gyúrd ki magad és verd meg őket! Ha sokan vannak használd a székeket a teremben, verd bele a fejét a padba vagy fojtogasd a függönnyel / ha kémia terembe vagy öntsd le őket savakkal ha biológia terembe akkor az üvegben lévő félig felboncolt pockokat hajigáld feléjük (fejre célozz!!!).


De az elsőnek van igaza!

2011. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ✮ʝօк&# válasza:
Akkor kellett volna megmutatnod nekik,hogy ki a főnök amikor megismerted őket.Nyilván aki erősebb egyéniség nálad az nem fog "behódolni" és cseszeget bármit is teszel. Az ilyennek egy térdes a gyomorszájba megfelel, ha fiú vagy,és máskor meggondolja mit- és kinek mond. De semmiképp sem az iskolában :)
2011. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!