Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim nem bírnak,...

Az osztálytársaim nem bírnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kilencedikes lettem, középiskolás, és rögtön szereztem két új barátnőt. (én is lány vagyok) az egyikkel csúnyán összevesztünk mindketten, elég bunkó voltam vele, amiért hazudott kibeszélt meg stb... maradtunk ketten, legjobb barátnőkké váltunk, majd egy hülyeségen megsértődött és emiatt újra összebarátkozott a régi barátnőnkkel. a többiek nem bírnak egyikünket sem, egyedül voltam az utolsó hónapokban. félek a jövő évtől. mit tegyek? már mindenkinek meg van a maga társasága, próbálkoztam, egyikbe sem sikerült bekerülnöm...
2011. júl. 12. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Sztem minden csoda 3 napig tart ,nem is fognak emlékezni a veszekedésre.Ha még is akkor legyél nyílt barátkozós csak lesz valaki aki megkedvel.
2011. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
velük már nem akarok kibékülni, a többiekkel szeretnék barátkozni, én nyílt vagyok, csak néha ha a közelben vagyok furcsán néznek rám, kb elzavarnak a nézésükkel...:/
2011. júl. 12. 19:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Az előzőre halgass!


Még annyit teszek hozzá, hogy ne akarj bekerülni bármilyen társaságba, csak azért , mert senki nem barátkozik veled. Ne változtasd meg magad mások kedvéért csak hogy lehess valakivel a suliban.

És ha a következő tanévben senki nem fog barátkozni veled, akkor barátkozz össze az új kilencedikesek közül párral. Ők is biztosan társakat keresnek majd. Ha meg semmi nem jön össze az sem olyan nagy baj csak akkor az a baj hogy kedvetlen leszel. viszont akkor több időd marad a tanulásra, akár szünetekben is.

2011. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a kilencedikesekre énis gondoltam :) csak attól félek, hogy nem lesz padtársam sem... párosan vagyunk, de csak egy lánynak nem lesz majd padtársa, és mellé nem szeretnék ülni, mert ő kétszínű meg most azokkal barátkozik akikkel összevesztem, megjegyzem csak azért, mert ő magányos, és vkivel kell haverkodnia...
2011. júl. 12. 19:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ezzel baj van. Még egy remány van, ha valaki átjön hozzátok másik iskolából esetleg megbukik.

Ha meg ő lesz a padtársad, (az álnok lány) akkor ne szólj hozzá és ne segíts neki.

2011. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó köszi :) meg van egy kedves lány o.társam, aki nem bírja mostmár a képét azoknak, akikkel egy csapatban van, de nehéz kiszállni onnan, mert van akit bír meg ilyenek, hát hosszú és bonyolult, a lényeg az, hogy velük van, de velem tök rendes, csak az a baj, hogy sokat nem tudok vele lenni, mert akivel sokat van ő nem bír engem...
2011. júl. 12. 19:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát végülis majd csak lesz valami. Mondjuk most ne ezzel foglalkozz hanem a nyárral!

Örülj hogy pihenhetsz. :)

2011. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi :) :)
2011. júl. 12. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értem úgy írtad a válaszokat (épn ezt vettem le)mintha ˝klikkek ˝lennének : ( . Tényleg ennyire feloszlott az osztály??
2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen :/ klikkek vannak, a fiúknál mondjuk nem, de ők sem bírnak úgy tűnik... a lányok viszont nagyon klikkesedtek, pedig még csak 1 év telt el, amióta ez az osztály létrejött...
2011. júl. 12. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!