Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam karácsonyi ajándéknak? (nemtudok választani)

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék venni(de soha nem tudtam összegyűjteni rá a pénzt) egy műköröm készitő csomagot!(mindennel felszerelve). Most itt az alkalom: kérhetném karácsonyra! De viszont nagyon szeretnék ruhákat is venni.(sok ruhám van, de mindig szeretem újitani a szekrényemet).

Nem tudom melyiket válasszam? Mindkettőt nagyon szeretném! mi legyen?:S


2010. nov. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm... Az élet nagy kérdései... Egyébként én új ruhákat kérnék inkább, lehet ugyanis, hogy saját magdnak nem tudnál olyan szép körmöket csinálni, mint akinek ez a szakmája.
2010. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a műköröröm készítő csomagot kérd, elvégre ruháid vannak, és majd időközben úgyis vehetsz 1-2 darabot. :)

1. hozzászóló pedig nem feltétlen készít szebbet a műkörmös, de ha így is van, havi szinten elég drága mulatság.

2010. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A műköröm nem feltétlen szükséges, de a ruha igen:)
2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Irjatok még,mert nem tudok választani és eddig mindkettőre érkeztek érvek!:D Irjatook
2010. nov. 30. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pfff -.-
2010. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem leszólni kéne, hanem a kérdésre válaszolni:D (elvégre azért van ez az oldal)
2010. dec. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!