Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Bátyámnak szeretnék csinálni egy cd-t, amin a mi régi kedvenc dalaink vannak, meg képek rólunk. Nagyon sablonos? :S Adjatok tanácsot!
2009. dec. 6. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha összevágod a képeket a zenével, meg esetleg videókkal, ha van, akkor sztem szép ajándék! De ha csak ráteszed egy CD-re egy mappába a képeiteket, meg a kedvenc dalaitokat, akkor az kicsit unalmas lenne! Az ötlet amúgy nagyon jó, mert nem az anyagi értéke ami fontos, hanem az, hogy gondolsz rá és szeretitek egymást és figyelsz arra, hogy ti vagytok egymásnak!
2009. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2009. dec. 6. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, én is "zenei" CD-t fogok csinálni apumnak.
2009. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 6. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze, akkor még szebb, ha készítesz hozzá vmilyen exkluzív borítót, vagy valamilyen különlegesebb tokba teszed! Ha nem találsz különleges tokot, akkor mindenképpen DVD tokba tedd azt a CD-t és ahhoz csinálj borítót, mert sztem a CD tok az nem szép!
2009. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, dvd tokba teszem, és már megvan a borító is. :) A hátára csak a zenék címét nyomtatom ki,úgy állítom be, hogy zenei cd.Az elejére üvegfestékkel csinálok majd valamit, egyenlőre nem tudom még hogy mit. A képekről egy szót sem írok. Azt szeretném, ha ez is meglepi lenne neki. :)
2009. dec. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!