Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért változik meg minden...

Miért változik meg minden ember, ha főnök lesz?

Figyelt kérdés
Addig normális, erkölcsös, humoros emberekből, fafejű, korlátolt, gátlástalan roncs lesz. Tényleg a hatalom teszi, vagy alapvetően bennük van?
2010. dec. 2. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően bennük van, mint ahogy ha valaki meggazdagszik, abból sem lesz feltétlenül beképzelt sznob, csak ha van rá hajlama.
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már most is ilyen vagyok, pedig nem vagyok főnök. Lehet utálni, de vannak érzéseim, csak otthon hagyom őket.

17/F

2010. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A főnöknek alkalmazkodnia kell a főnökei elvárásaihoz és van, akinél ez azzal jár, amit kérdezel.

Nem gondolom, hogy a hatalom teszi, legfeljebb a hatalom (vezető pozíció) megtartására törekvés.


Nincs rosszabb annál, amit sok multi főnökénél tapasztaltam: nem tud olyat ígérni, amit be is tud majd tartani (mert mondjuk az ő német vagy angol főnökei nem egyeznek bele, amikor eljön az ígéret teljesítésének az ideje).

2016. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!