Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg ezt a...

Hogyan szüntessem meg ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta nagyon félek a betörőktől.Szüleimet már próbáltam rávenni hogy szereljünk az ajtóra több zárat vagy valami biztonsági cuccot de aztmondták hogy úgyse fog betörni senki meg szinte mindennel úgyvannak hogy velük ez nemtörténhet meg.Egy kiskutyánk van ami északa a legkisebb neszre is ugatni kezd nagyon hangosan.De ha meg egyedül itthon találkoznék egy betörővel semmit sem tehetnék.Csak az ajtón tudna bejönni a betőrő mivel a 8. emeleten lakunk.Ha megprobálna egy betőrő betörni hozzánk és egyedül lennék itthon szó nélkül nekiugranék de tudnám hogy semmi esélyem sincs.Hogyan szüntessem meg ezt a félelmemet?


12/f


2010. dec. 2. 13:45
 1/1 anonim válasza:

Régebben én is nagyon féltem pont így ahogy te csak mi kertes házba laktunk... néha még mindig félek a sötétben ><"

De ilyenkor mindig arra gondolok hogy ha van itt valaki akkor azt leverem , és egyből jobban érzem magam ><

2010. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!