Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdhetném le a félelme...

Hogyan küzdhetném le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Félek a sötétben. Hogyan küzdhetném le? Nem csak akkor ha egyedül vagyok, hanem akkor is ha van velem valaki. 20 éves vagyok és nem tudok sötétben elaludni. Tudom, hogy gáz, de ez van. Mit tegyek?
2011. okt. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, de már MegVilágosodtam :D
2011. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A félelmet csak félelemmel lehet legyőzni. Tölts minnél több időt a sötétben elsőnek olyan személyekkel, akikben megbízol és tudod, hogy ha akár kinyújtod a karod, ott van melletted, vagy csak van kihez szólni. Ha ebben a szituban eljutsz oda, hogy már természetes és nem szorongsz, kezdj el egyedül. De ne a közepébe... menj először sötétbe ki akár wc-re aztán be a szobába világosba aztán minden nap vmi mást. Egy idő után érezni fogod. Ha ez nem válna be akkor van még egy ahogy én tettem:

Érdeklődtem a sötét után a csend után :) Próbálj meg úgy hozzá állni, milyen izgalmas. Figyeld meg milyen sötétben lenni, milyen az amikor megszokja a szemed a sötétet lassan és elkezded kivenni a dolgokat. Szórakozottan. Sok sikert :)

2011. okt. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!