Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom legyőzni a...

Hogyan tudom legyőzni a repüléstől való félelmemet?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy lehetőségem van kimenni Amerikába. Nagyon szeretnék kimenni, viszont soha nem ültem még repülőn és nagyon félek. Annyi hírt lehet hallani repülőgép-szerencsétlenségekről, nem tudom, mekkora az esély, hogy lezuhan a gépünk vagy valami.
2010. júl. 29. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden szempontból a repülés a legbiztonságosabb közlekedési eszköz. Ha autózol, nagyobb veszélynek vagy kitéve, mégsem félsz.

Nézd át a baleseti statisztikákat, és megnyugszol.

Jó utat, ha megnyugszol.

2010. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom szorongva gondolsz az utazásra.Kellemetlen érzés,de szerintem ha már a gépen leszel ez elmúlik.

Képzeld el ha mindenki félne,akkor nem is kellenének a légitársaságok.

Amúgy a hajó,vonat,busz stb.még mindíg több a baleset mint a rep.gépeknél.

No.Akkor jó utazást,és semmi majré.

2010. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Statisztikailag a repülő a legveszélytelenebb, de ha már zuhan, akkor biztos meghalsz.
2010. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsó válaszától most biztos megnyugszik. :D

Amúgy én is csak azt tudom mondani, mint az előttem lévők. Ez a legbiztonságosabb módja az utazásnak. Képzeld el azt a sok pilótát vagy a sok stewardess-t, ők mennyit repültek már.

2010. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh, én sose akartam repülni. Mondom, nincs az a pénz!! De aztán csak felültem... És csodás volt! :) Felhők felett repültünk, gyönyörű volt... Igaz, az elején rendesen markoltam a karfát, meg a gyomrom is jelzett, és aztán este alig tudtam elaludni, de... Hihetetlen élmény, ne félj tőle! :)
2010. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!