Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszór b*sztat, hogy szabadúj...

Sokszór b*sztat, hogy szabadújak meg tőle?

Figyelt kérdés
szóval van egy gyerek az osztályban,aki néha ugy heti 2x szemétkedik ,simogat meg dobál meg egyéb gyerekes röhjejes dolog :S.. nah hát őt nagyon sokan utálják.. és ne ez a hobbija sok osztélytársammal csinálja ezt ,szóval nem azért csinálja ezt velem mert nyomi lennék .. hanem mert ő a nyomrúlt akinek nincsenek barátai éés nem tud mit csinálni szünetekben (beszélgetni vkivel vagy hasonló ) már próbáltam vele megbeszélni , próbáltam visszadni ,sokal erősebb szinte mindenkinél .. szóval hogy lehet rábírni hogy ne gyerekeseggyen már mert középiskola 10. osztályában csinálja ezt :S .. jah és oan ügyei is vannak amit simán be lehetne jelenteni a rendőrségen ,de azért az nagyon gáz lenne..:S szerintetek mit tehetnék?(mert mindenkifél h csnáljon is valamit )
2010. dec. 2. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
a helyeírásért bocs..
2010. dec. 2. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:

"Sokszór b*sztat, hogy szabadújak meg tőle?"

Éljen a szép magyar írás!

Ajánlom figyelmedbe:

A Magyar helyesírás szabályai című könyvet!

2010. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ki a fene vagy te h itt fegélsz nekem a helyesírásról? O_o" nincs jobb dolgod mint másokat oktatni .. biztos szánalmas egy ember lehetsz!!
2010. dec. 2. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
És te akkor mi vagy ha nem tudsz egy rendes MAGYAR MONDATOT LEÍRNI??? Azért ez eléggé gáz nem gondolod?
2010. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kérlek szépen.. vérbeli focista!:D
2010. dec. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!