Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "cipösdöboznyi boldogság" (? )

"cipösdöboznyi boldogság" (? )

Figyelt kérdés
Minden évben rendeznek ilyen adomány aholvá csak egy cipösdobozban kell egy két ajándékot rakni a rászoruló gyerekeknek! Tavaly megfogadtam hogy idén ha csak egy gyereknek is de én is csinálok egy ilyen dobozt! Hová kell elküldeni az ilyen faja adományt? (AHOL BIZTOS AZ KAPJA MEG AKI VALÓBAN RÁVAN SZORULVA)Valaki küldött már?
2010. dec. 2. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én még nem küldtem, de gondolkodok rajta. Sajnos nincs arra garancia, hogy a rászorulók kapják. A mi falunkban egy nő használt ruhát árul a piacon. A barátnője egyszer kikotyogta, hogy ezeket a ruhákat valamelyik szeretetszolgálattól szerzi. A jobb darabokat kiválogatja és eladja, a rongyok mehetnek a szegényeknek. Szomorú :(

2010. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszí!
2010. dec. 3. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!