Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a csók is megcsalá...

Szerintetek a csók is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy gondolom, hogy csak egy "ici-picit" :-)), sőt inkább egyáltalán.
2010. dec. 5. 07:25
 12/18 anonim ***** válasza:

haaaaat ugye foleg attol fugg kinek,milyen surun es foleg "hova" adod!!

mert ugye egy-egy csok "jol elhelyezve",nyujthat kulonleges elvezeteket is!!

2010. dec. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: értem mit mondassz, de azért félreérthető: ha a párod különleges élvezet okoz egy másik embernek a jól elhelyezett csókjával, miközben neked képtelen mondjuk fizikai távolság miatt bármilyen örömet okozni... Te ilyen helyzetben irigy vagy rá, hogy a párod mással tesz jót?


Tehát ez egy érdekes filozófiai kérdéssé teszi a dolgot :)

Értem hogy ez kimeríti a megcsalás fogalmát az emberek 99,999 százalékában, de azért ismerjük el, hogy ha ingyen jobbá tehetjük valakinek az életét, miközben másé nem romlik, akkor az végül is egy önzetlen cselekvés...

2010. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A csók megcsalás, nincs is ezen mit vitázni. Persze egy olyan kapcsolatban, ahol már nem szeretik egymást a felek, elnézhető, de normál esetben nem.
2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha európai kúltúra szerint akarsz élni, akkor a csók megcsalás. Olyan ez mint a többnejűség. Ahol más a szokás, ott lenézik azt aki nem úgy csinálja... Pedig ahol más a szokás, ott meg lehet tisztelnék érte
2010. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
"rendes" csókra gondoltam...... Nem kell túlfantáziálni a dolgot.
2010. dec. 7. 15:07
 17/18 anonim válasza:
Simán megcsalás és önző ganéság a másik féllel ilyet művelni, kivéve ha a másik is ilyen gané! Akkor aztán meg is érdemlitek egymást :D
2010. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Egy csókkal szerintem nem ártasz senkinek, viszont ha rendszeressé válik egy idő után több is lesz belőle.

Eszerint tekinthetjük a csókot a megcsalás első lépésének, azért írtam, hogy "ici-picit"-szerintem.

2010. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!