Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít egy csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy csók?

Figyelt kérdés
Később szeretném majd részletezni is....
2011. szept. 7. 01:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a mi kapcsolatunkban igen
2011. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan, mintha direkt szarnál a wc mellé, de azt mondanád, hogy véletlen volt. Nálam is megcsalás, a csók az egyik legmélyebb, legérzékibb testkontakt. Ha nem is a megcsalások megcsalása, de azért az már jelent valamit...
2011. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éves lesz a mostani kapcsolatom. Hetek óta van egy férfi aki érzelmileg megérintett és énis őt. Ma találkoztunk, meg akart csókolni de én nem engedtem... Addig-addig míg megengedtem neki... mert akartam csak előtte az agyammal gondolkodtam nem az érzelmekkel... Megcsókoltam ... A páromat is akarom meg őt is...ilyen nem történt még velem... Viszont a párom mellett akarok maradni... deeee... e a férfi meg vonz és persze bánt engem ... nemértem mi történik a lelkivilágomban... segítséget akarok kérni mert nagyon rossz lesz ennek a vége... kérlek titeket először kérdezzetek és utána ítélkedjetek.... segítsetek :(
2011. szept. 7. 01:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű. Ha nem döntesz, két szék közül a padlóra fogsz esni. Ha a barátodnak van egy kis esze, akkor kirúg a francba. Most még csak egy csók, holnap már leszopod, holnapután pedig megdugatod magad vele.
2011. szept. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk igen. De már a megcsaláson való elgondolkozás is az. Hiszen ha valaki úgy érzi, hogy képes lenne megcsalni a párját, az nyilvánvalóan nem szerelmes belé.

Téged vonz egy másik férfi, akit meg is csókoltál. Tehát egyértelmű, hogy nem vagy szerelmes a párodba. Úgy pedig semmi értelme együtt lenni. Én ismerek olyan 35 év körüli párt, akik majdnem 20 éve egy pár, mindketten elsők egymásnak, és le se tudnák tagadni, hogy fülig szerelmesek egymásba... Nah nekik pl. meg se fordult a fejükben soha más, nemhogy "cselekedjenek" is...

Inkább vess véget a kapcsolatodnak a mostani pároddal, hiszen nem vagy belé szerelmes, úgy pedig úgysem vár rátok közös jövő. Inkább keresd meg azt a férfit, akit egy életen át tudsz szeretni.

2011. szept. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi... inkább olyanok írjanak akik jártak már így...
2011. szept. 7. 01:41
 7/17 A kérdező kommentje:
01:41-es válaszoló: igazad van nem vagyok belé annyra szerelmes de mégis vele akarok lenni nem avval akit megcsókoltam... de erősebbek az érzek ehhez a fiúhoz viszont...
2011. szept. 7. 01:43
 8/17 A kérdező kommentje:
(erősebbek az érzelmek) elírtam...
2011. szept. 7. 01:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi esetünkben a csók is megcsalásnak számít...mi úgy gondoljuk,hogy a csók is intimitás,ami köztünk zajlik le.

Szeretjük egymást annyira,hogy nem hoz lázba más ember,így nem történhet meg a mással való csókolózás sem.Ha téged mégis lázba hozott egy másik pasi,akkor el kéne gondolkodnod,hogy valóban szereted e a párod.Mert ha szeretnéd,akkor nem kívántad volna más csókját.Az is lehet,hogy csak birtokolni akarod a párodat.

2011. szept. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
02:09 : eddig én is úgy gondoltam hogy a csók megcsalásnak számít. valószínű még mindig... a 2dik kapcsolatom és az elsővel soha nem volt ilyen gond bárki a közelemben volt....
2011. szept. 7. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!