Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rakhatnék bele ebbe az...

Mit rakhatnék bele ebbe az "időkapszulába"?

Figyelt kérdés

Szeretnék elásni a településtől nem messze egy zárt dobozban különböző dolgokat,amik 2010-re jellemzőek amit majd minimum 10 év múlva kinyitok,és akkor jó lesz visszanézni ezeket.Pár dolog már összejött de szeretnék még ötleteket.

Köszönöm előre is!


13/f


2010. dec. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fényképek(mondjuk osztálykép),zenék(cd-ről)újságok,kis pénz,esetleg régi tájékoztatód:D
2010. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újságok, kinyomtatott képek, meg egy levél, amiben leírod, ki vagy, miért csináltad ezt a dobozt, most milyen a világ, mi akarsz lenni, és néhány jótanács az utókornak.
2010. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy aktuális hetilap - hogy mi volt éppen a szita akkoriban Mo.-n és mi lett belőle végül. Érdekes lehet visszanézni hogy 2000-ben mi volt az aktuális politikai vita, vagy csak mi számított hírnek.


Egy nem használt iskolai füzeted - vicces visszanézni mennyit változott az írásod, én nagyon szeretem visszanézni a régi füzeteimet.


Egy rajz egy fáról- önismereti teszt, és mielőtt kinyitod rajzolsz egy újat és össze tudod hasonlítani.


Fotó a mostani szerelmedről vagy csak a neve :)

Kép a barátaidról és rólad.


Egy levél a 10 évvel későbbi énedhez: hogy milyennek képzeled el 10 év múlva, hogy milyen most és hogy ha mégse olyan mint amilyennek leírtad 13évese akkor se keseredjen el :)


Egy mostani tiniújságot: visszanézheted hogy milyen zenéket szerettünk, milyen ruhákat tartottunk divatosnak :D:D


Velünk anno az ofő fogalmazást íratott hogy milyennnek képzeljük el a napjainkat 10 év múlva- én nem vettem komolyan és irdatlan hülyeségeket írtam és nem is akarom osztálytalálkozón kibontani...


Ilyesmik jutnak eszembe. Lehet én is csinálok egyet.

Még 2003-ban írtam fel a szobám macis tapétájára elrejtve a pontos időpontot percre és hogy melyik szám ment a rádióban. Meg kéne nézni megvan-e még.


Jah és 9.-ben az sulis földszinti aulánk plafonjára írtam az egyik osztálytársam és az én nevem. A földről nem látszik, és csak azért tudtam olyan magasra felírni, mert a választások miatt kipakoltuk a termekből a padokat és egymásra rajtuk hogy elférjenek. :)

2010. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na kiástad már, ha egyáltalán elkészült ez valaha?
2021. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!