Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit rakhatnék még bele?

Mit rakhatnék még bele?

Figyelt kérdés
Amikor tojásrántottát készítek, ezek kerülnek bele összevágva: sajt, csirkemell sonka, hagyma és paprika (utóbbi nem mindig) és arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mit rakhatnék még bele? :)
2011. szept. 13. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen kívül kukoricát szoktam még,mi azt is nagyon szeretjük bele.
2011. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chemo ***** válasza:
80%
Gomba.
2011. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi néha úgy csináljuk, hogy az elején pici olajon pirítunk kenyérkockákat, arra öntjük a tojást, meg amit még szeretnénk, úgy sütjük meg. Így nem hozzá esszük a kenyeret, hanem már benne van. :)


Ezenkívül: virsli, gomba, ahogy az előző válaszoló is írta, szalámi, bacon vagy rendes szalonna, kolbász, cukkini, paradicsom.


Nem tudom, mit szeretsz ezek közül, remélem, tudtam segíteni. :)

2011. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsom,póréhagyma,apró kockára vágott krumpli,töpörtyű,bacon szalonna,tetejére reszelt sajt:)
2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kis pestot :)
2011. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
oregábó, bazsalikom, fűszerek, kis vegetea, pirsopaprika, gomba, brokkoli, kukorica, párizsi, virsli, szalonna, kolbász, szalámik, paradicsom, gomba, rá kis sajt, zabpehely
2011. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kislányom kedvence, amikor az olajra teszek egy kevés sűrített paradicsomot, hagyom egy kicsit rotyogni és utána öntöm rá a tojást
2011. szept. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!