Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs öngyilkos-fülke?

Miért nincs öngyilkos-fülke?

Figyelt kérdés
Olyan fülke ahol választhat az ember az őt megillethető és kímélő eljárások között. Vagy jobb kifizetni a helyszínelőket, halottaskocsit, nyomozást, vagy az eset előtti kezelést, gyógyszereket? A demokráciát és az ember halálhoz való jogát, ha lehet itt hagyjuk. Mindenki tudja, hogy működik az országunk és törvényei… (és tudom, hogy mindenkori kormány idegeit borzolná a halálba induló adófizetők sora)
2010. dec. 3. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ez azert kicsit durva.
2010. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Jó ötlet :D
2010. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeretnék megkönnyíteni a dolgukat.
2010. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
futurama mi?
2010. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi az a futurama?
2010. dec. 8. 19:48
 6/8 anonim válasza:
egy animációs sorozat. abban is volt egy rész, ahol volt öngyilkos fülke. de ezek szerint nem onnan merítetted az ötletet.
2010. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%
na igen ott a pont,de szerintem a legegyszerűbb mód az az hogy ugye mindenkinek van kése? na és tessék vénát keresni és kész...én is sokszor gondolkoztam már öngyilkosságon tehát :)
2010. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán élsz még kérdező? Vagy te 7es válaszoló?
2023. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!