Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél 8 hónap szabadi...

Mihez kezdenél 8 hónap szabadidővel?

Figyelt kérdés

Passzív féléves leszek a követező szemeszterben, mert nálunk nincs keresztfélév.

Diákmunkázni nem fogok, interneten üzletelek - abból van elég pénzem - viszont egy német nyelvvizsgát biztos csinálok. De azon kívül mit tudok hétköznap csinálni? Mivel töltik a mindennapjaikat azok akik nem dolgoznak és nem is tanulnak?


2010. dec. 5. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jogosítványszerzés akármire
2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Bármilyen sport.
2010. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én itthon unom magam folyton... :/
2010. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elmennék vásárolni, meg csináltatnék műkörmöt... És gépeznék is.
2010. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jogsim van... a műkörömépítés nem tart 8 hónapig - de lehet hogy csináltatok, mert amióta erre az egyetemre járok nem hordhattam...:(

Bevásárlás se tart 8 hónapig...:S

2010. dec. 5. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Megírnám mindhárom regénytervem. :)
2010. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez tetszik! De dinka vagyok, hogy ez nem jutott eszembe!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt hiszem listát írok, mert nem akarom, hogy a semmivel menjenek el a napjaim, hajlamos vagyok beposhadni a gép elé...

2010. dec. 5. 23:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Hobbimat űzöm.(ami nálad ahogy látom az irodalom, nálam az elektronika.)1kérdés: interneten hogyan üzletelsz? jól jönne egy kis zsebpénz :)
2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A hobbim nem egészen irodalom - irdatlanul műveletlennek tarom magam alapművek esetében, lehet ezen a téren is hozok be a lemaradásomból.

Könyvet azért írnák mert elég kacifántos és érdekes az életem.

Interneten hogyan üzletelek? - teszvesz, vatera.

Hogy mivel foglalkozom titok, mert nagyon növi magát és én akarom itthon megcsinálni :P

2010. dec. 7. 20:59
 10/14 A kérdező kommentje:
írnék - pfff 11éves korom óta nem rontottam el...
2010. dec. 7. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!