Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hónap végén rendszeresen...

Hónap végén rendszeresen marad a telefonomon pénz. Milyen ötletetek van, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nem használom ki a tarifacsomag adta keretet, így 2000+ ft kárba vész havonta. Persze, evidens, hogy le kéne cserélni a tarifacsomagot, de ez nem rajtam múlik, inkább kihasználnám a lehetőséget. Arra gondoltam, hogy elnyomom a pénzt sms-játékokra, de nem igazán találtam ilyesmit. Nektek milyen ötletetek van?
2011. okt. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

6.500-at nem tudsz összehozni havonta?

Üzletelhetnénk.

2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, legalábbis egy telefonon nem. Hó elején 3200 ft lebeszélhető, az ingyen számok miatt meg az alacsony tarifadíjak miatt marad meg kb az 2/3-a. Viszont a családban még 4 telefonnal nagyjából ugyanez a helyzet.
2011. okt. 27. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Agyalok, hogy hogy legyen jó neked is meg nekem is.

Akkor legyen más dolog... Pl. torrentezel?

Ha igen, privátban írj.

2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívj fel engem!
2011. okt. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én sokszor azért nem küldök vissza kódokat nyereményjátékokra, mert SMS-ben kéne megírni. Viszont előtted nyitva az út. Én két játékról tudok, az egyik a Bahlsen keksz, Hamburgba lehet utazni, a másik pedig a Tokaj Kereskedőház, vele házimozit nyerhetsz. De most komolyan... Miért nem cseréled le a csomagodat?
2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem van ötletem.Minden szombaton szavazz az x-faktor versenyzőiből a kedvencedre.Ennyi.:)
2011. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, emelt díjas sms nem szokott bene lenni ebben.
2011. nov. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, emelt díjas SMS nincs benne a keretben!
2011. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt azóta megtudtam, de azért köszönöm, hogy szóltatok!
2011. dec. 1. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!