Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtétek már a karácsonyi...

Elkezdtétek már a karácsonyi bevásárlást?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit vettetek?
2010. dec. 6. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

félig igen, félig nem

kaptunk xbox-ot kinect-tel, de ennyi

idén nálunk nem lesz ajándékozás (elutazunk+ ez is sokba volt)

ja meg még szombaton megyek bécsbe is

majd ott veszek valamit nagyszüleimnek

17F

2010. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

anyéktól tegnap kaptam meg az ajándékom,egy elég drága kabátot,ezzel "le vagyok tudva" (bár vmi apróságot ugyis kapok)


lakás feldiszitéséhez régi diszeket már előszedtem,és vettem is pár újat

öcsémnek és páromnak vettem 1-1 3D-s játékot,de ez csak mellékajéndék

ezen kivül még semmit,még ráér

2010. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén elköltöttünk kb. 150ezer forintot ruhákra, most ez volt az ajándék, persze én még nem vettem semmit anyámnak, apám meg nem ilyen ajándékot kért, de az mindegy. szóval még anyámnak meg húgomnak kell vennem valamit, húgom könyvet kap azt már tudom. még kitalálom anyámnak mint veszek, megveszem őket mittudomén 20-22én, aztán nálam ennyi.
2010. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.A fejemben már körvanalazódik a dolog, hogy mit kinek mit vegyek.Anyukámnak, apukámnak, nővéremnek és papámnak veszek valamit.Nagynénéméknek nem szoktunk külön-külön venni, hanem együtt a család:) Tavaly az ajándék mellé készítettünk fenyőfa formájú mézeskalásot, amit "feldíszítettünk" és beleírtuk a nevünket:)

Van sok hűtőmágnesük, de sajátkészítésű még nincs, ezért idén arra gondoltam, hogy azt készítek nekik!;)

15/L

2010. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, - és nem is fogom elkezdeni.

-Idén sem lesz ajándékozás.

2010. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!