Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismertétek meg a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a párotokat és hogyan? Mennyi ideig ismerkedtetek, míg elkezdtetek járni? Mennyi ideje vagytok együtt?

Figyelt kérdés
szerelmi történeteket várok, meg azt is elmondhatjátok szerintetek hol jó ismerkedni és hogyan!
2011. okt. 22. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi neten( love.hu-n)

1 hét után jártunk, 2 hét mulva sex, fél év múlva összeköltözés, most vagyunk 2 évesek, és a héten megkértem a kezét :)

2011. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
100%

mi teniszklubban. látásból ismertük egymást, egyszer kihívott egy meccsre (jobb voltam nála, jobb is vagyok, de küzdött becsülettel, azt meg kell hagyni :D), aztán meghívott egy italra. utána randiztunk, igazából második randin "jöttünk össze", szex 3 hónap után volt, eljegyzés 3 év után (ebből összesen kb. 1-et nagyon messze voltunk egymástól külföldi kiküldetés miatt), akkor össze is költöztünk, házasok 2 éve vagyunk.


29/n

2011. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy közös barát házibulijában. A vicces az, hogy előtte már többször is találkoztunk véletlenül, de akkor sosem ismerkedtünk össze... :)

3 hét randizgatás után jöttünk össze (=első csók elcsattanása), és lassan 4 éve vagyunk együtt, dúl a szerelem :)

20/L-22/F

2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
internet, rogton tali, fura is volt, csok stb, szex par het utan, masfel evig egyutt--ket honapja szakitottunk mert megcsalt egy INTERNETEN megismert lannyal..
2011. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Húú öcsém ha nekem barátnőm lenne mindent megtennék érte
2011. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 honapig ismerkedtunk, es 3 honapja vagyunk egyutt :D Az evnyiton talalkoztam vele eloszor , es egy bulin jottunk ossze. :P 15/L
2011. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi netes társkeresőn (párom.hu) jöttünk össze. Egy ideig leveleztünk,telefonon beszélgettünk majd eljött a személyes találkozás napja is. :) Több mint 1 éve vagyunk együtt.

23/L

2012. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi a párommal 2010 szeptemberében ismerkedtünk meg, egy társkereső oldalon (csajok és pasikon)ezt követte az msn, sms-ek, telefonálgatások. Először októberben találkoztunk személyesen, mivel nem nagyon tetszett meg benne semmi (egy elkényeztetett anyuci kisfiának tűnt) nem akartam tartani vele a kapcsolatot.

Viszont Ő kitartó volt, novemberre kiharcolt egy újabb randit, és még egyet és még egyet. December elején volt az első csók, az ismerkedés 3 hónapot foglalt magába, 4 hónap után feküdtünk le először. Az összeköltözés 9 hónap után volt. Már lassan a 2. évfordulónkat fogjuk megünnepelni és még mindig szeretjük egymást. (:

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MMA edzésen találkoztunk, engem15/L elküldtek erősíteni, majd egyszer csak őt is20/F beszélgettünk, nem tudtam a teljes nevét, de kerestem facebookon 2 hétig, ő a 2 héttel korábban bejelölt, de nem ismertem fel a képről sajnos, majd egyszer ahogy jobban megnéztem, rájöttem ő az és egyből visszajelöltem, írtam neki, hogy ne haragudjon, hogy csak most jelöltem vissza, beszélgettünk és még aznap elmondtam neki, hogy tetszik nekem, azt mondta én is neki, de előtte belinkelt nekem egy csajt, hogyne essen pofára ha nem őt mondom, mert ő kérdezett rá, hogy tetszik-e valaki, másnap megkérdeztem járna-e velem és igent mondott^^ évfordulónkon megkérte a kezemet, 15 hónapja vagyunk együtt...(1.barátom, imádom nagyon)
2014. máj. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!