Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most suliba kéne lennem? :O

Most suliba kéne lennem? :O

Figyelt kérdés
:\
2010. dec. 6. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan úgy, mint nekem...
2010. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek is ürülék lesz majd 1 foggal szotyiizni?
2010. dec. 6. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ott kellene lennem, és inkább lennék is ott.

Ehelyett itthon kínlódok valami vírusos betegséggel.Éjszaka ment a hasam és hánytam, ma csak 5 db háztartási keksz van bennem, ami szinte semmi.Már azt sem tudom, hogy az éhségtől fáj a hasam, vagy a betegség miatt.És estig nem is nagyon kellene ennem, este is csak egy kis pirítóst ha addig nem hányok.

Orvosom utasítására tömöm magamba a teát, de már herótom van tőle.

Egyedül vagyok és unatkozok.Ez még legalább szerdáig így lesz, akkor kell visszamennem a dokihoz.


Szívesebben lennék suliba.Még akkor is, ha lehet, hogy pont én felelnék vagy röpit írnánk, mert mindig történik valami, zajlik az élet az osztályba és úgy hiányzik:D

15/L

2010. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ártana...
2010. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

salala salala, énis beteg vagyok... minyá megyek dokihoz is... de hideg van kinn nem akróók :/


16/L

2010. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!