Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi kellett neki?

Tényleg csak ennyi kellett neki?

Figyelt kérdés
Eltűnt a digitális fényképezőgépünk és arra gyanakodunk,hogy ellopta valaki a házunkból!De minden más megvan(laptop,ékszerek,házimozi).Tényleg csak ennyi kellett a betörőnek!Betörésre utaló jel nincs,mivel valószínű a kulccsal jöttek be.
2010. dec. 6. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy betörő vitte el.Ilyen hülye ember nincs aki 1fényképezőgépet visz el mikor ott 1csomó minden,értékes dolog.Valahol máshol van az a fényképező!
2010. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis erre gondoltam!Mert ha egyedül is volt a laptopot is el tudje vinni magában meg ékszereket stb.Csak már az egész lakást felforgattam és sehol sem találom!
2010. dec. 6. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú!Viszont örülhetsz hogy nem járt a házban senki,legalábbis szerintem tuti hogy nincs ekkora barom ember aki otthagyott volna ennyi mindent.Csak meg lesz az idővel,ha nem akkor meg lehet elhagytátok valahol.
2010. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy véletlenül kidobtátok valamivel és már elvitte a kukás
2010. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Irány a gyógyszerszekrény,vegyétek be a kavintont és meglessz!

Multkor én a pöc.ömet nem találtam,bevettem a kavintonomat és egyből eszembe jutott hogy hidegben márkor is összeszokott menni!Megvolt csak nem ismertem meg,olyan kicsi lett!

2010. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azaz igazság,hogy kismama vagyok és kicsit szétszórt,lehet tényleg kidobtam valamivel,vagy férjem csinált véletlenül valamit vele és eltüntette!
2010. dec. 6. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan unalmas lehet egyedül otthon!Ezért megvan bocsátva ha igy próbálod elfoglalni magad!!Mondtam és hogy sok mindenre jó ez a Gyik!!!!
2010. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!