Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1 hónapja vettem új biciklit,...

1 hónapja vettem új biciklit, és ha ilyen 20kmes távon használom, még mindig fáj a seggem a nyeregtöl, szerintetek ennyi idő akatt már hozzá kellett volna szoknom? Cseréjjem le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:46
 1/8 anonim válasza:
nekem is fáj mondjuk nekem már 5 km után szal én tuti h le fogom cserélni.ha fáj akkor muszály lecserélni mert elég kellemetlen érzés a bicajozás után..
2011. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj előtte állítgatni is rajta, hátha csak az a baj (alul találsz rajta vagy egy 6-os imbusz vagy egy 12-13-as villáskulccsal nyitható csavart, azt kell kilazítani). Nekem két gondom szokott lenni: ha túlságosan előre vagy hátra van tolva a nyereg, akkor a kényelmes tekeréshez túlságosan előre vagy hátra kell csúszni rajta, és ugye a nyereg orrán ülve nem csoda, ha mindene megfájdul az embernek. Ha pedig előre lejt a nyereg, akkor könnyen előrecsúszhatsz rajta, és megint csak az orrán ülsz.
2011. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam 2 hetes kerékpár túrán is, ahol átlag 100 km tekerés volt naponta, és ugyan viszonylag kényelmes ülésem van, persze hogy fájt a fenekem, de ezt nem lehet 20 km-en megszokni, ehhez napok kellettek. Egyébként szoktak egyesek emiatt biciklis nadrágot hordani, ami lent párnázott, de én sosem próbáltam, ahogy a kesztyűt sem a kezem miatt.
2011. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyértem, napi átlag 20 km
2011. aug. 15. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:

megprobálok állitani rajta hátha ugy jobb,

köszönöm a válaszokat!!!

2011. aug. 15. 21:47
 6/8 A kérdező kommentje:
vagy van valakinek tapasztalata azzal a geltech es cuccal amit az ülésre plusz rá lehet huzni?
2011. aug. 15. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, apa szereti, bár szerintem a legfontosabb hatása, hogy megvédi a nyerget az UV-sugárzástól, és így nem öregedik el és reped szét az anyaga.
2011. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Géles huzatot semmiképp re vegyél. A problémád az, hogy nem megfelelően igazodik a feneked formájához a nyereg. Ha puhább lesz, nem lesz rosszabb, sőt. Nekem a montimon szó szerint kő kemény a nyereg, még sincs semmi bajom, mert tökéletesen igazodik. Az Intersportot tudom ajánlani, ott személyre szabottan ajánlanak nyergeket, van, ahol mintát is vesznek a formájáról.
2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!