Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt akárki, aki elmondta...

Van itt akárki, aki elmondta már valakinek, hogy szokott ide feljárni?

Figyelt kérdés

Tudom, ebben semmi szexuális tartalom nincs, viszont ezt a részt olvassák a legtöbben, ezért gondoltam, hogy ide írom ki ezt a kérdést.

Azért érdekelne, mert nemrég megemlítettem valakinek, aki nagyon furcsán nézett rám. Mintha valami gyökér, lúzer lennék ezáltal.

Ti hogyan vélekedtek erről?


2010. dec. 7. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Páran látták már mert legtöbbször munkahelyemen jövök fel ide....de nem foglalkoztak vele...
2010. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ide csak a degenerált, bunkó, lúzer köcsögök járnak. De ezzel nincs semmi gond, ettől lesz teljes a társadalom.
2010. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Benga ***** válasza:
76%
Kedves 11:40 ebbe akkor te is beletartozol XD
2010. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Röhögni szoktam ide feljárni, ismerőseim tudják, mert néha nekik is el szoktam mesélni, mekkora gyökérségeket lehet itt olvasni:)
2010. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mivel én be vagyok regelve, olyan is volt már, hogy tesómmal vagy a barátommal együtt oltottuk a hülyéket.
2010. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem titkolom. Ez a magyar internetek egyik legszórakoztatóbb bugyra, ahol a butaság anonimitással párosul, és ebből fergetegesen jó dolgok születnek :D
2010. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy rájöttél, Benga.
2010. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szinte minden ismerősöm tudja :D nem zavar, de őket se
2010. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már mondtam:D
2010. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!