Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akar mindig összeugraszt...

Miért akar mindig összeugrasztani minket? ://

Figyelt kérdés

Most vagyunk nyolcadikosok, és van 2 fiú az osztályban, akikkel nagyon jóban vagyok, persze csak barátilag. Mondhatni, legjobb barátaim.

Nevezzük őket A-nak, és B-nek.

Tehát "A" állandóan kavar, hogy ezzel elérje, hogy megharagudjak B-re.

"A" mindíg úgy adja elő a dolgokat előttem, hogy B-re megharagudjak. És aztán az esetek többségében kiderül, hogy "A" rendesen elferdítette a dolgokat, és B-nek volt igaza. De ezt nagyon sokszor csinálta már, csak nem tudom, hogy miért. Ugyanis A-nak a legjobb (fiú)haverja B.

Tehát tényleg nem értem, miért kell kavarnia állandóan. =//


szerintetek?


14/L


2010. dec. 8. 19:12
 1/9 A kérdező kommentje:
nyolcadikosAk*
2010. dec. 8. 19:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
na mit gondolsz?? féltékeny rá mert tetszel neki..: D
2010. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1, "A" beléd van esve, és azt hiszi (vagy tudja), hogy "B" is, ezért féltékeny. Azt hiszi, hogy ha egyszer nem derül ki az igazság, akkor te leszel az egyetlen barátja (ami az ő szemében másként értelmezhető, mint a tiédben)

2, Egyszerűen egy szemétláda....

2010. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem hiszem, hogy tetszenék neki, mert tudom, hogy neki más tetszik.

"B"-re meg csak nem féltékeny, mert tudja, hogy nem az esetem, legalább 1 fejjel kisebb mint én XD

2010. dec. 8. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
A beléd van esve B jobb arc és te is jobban bírod szerintem. SZóval a féltékeny B-re. A férfiak még 30 éves korukban is ilyenek én most vagyok egy ilyen helyzetben, ott A és B szintén nagy haverok, B-jön be nekem, A hajt rám és A miattam szemétkedik B-vel. A pasikból sosem veszik ki ez hidd el nekem.
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"B" is másba szerelmes, bár azt tény, hogy azt monda, hogy én vagyok az "álomnője"

Dehát akkor sem belém szerelmes :))

2010. dec. 8. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korban az ember azt sem tudja mi az a szerelem (bocs, nem sértésnek szántam, csak egyszerűen szerintem így van), és lehet több emberbe is "szerelmes". De akkor egyszerűen csak azért féltékeny, mert b-vel többet foglalkozol barátként, vagy tényleg köcsög, de akkor gondolom nem lenne a barátod.
2010. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy egyáltalán nem szeretem jobban "B"-t. Nem tudok dönteni köztük.

Csak már idegesítőek "A" kavarásai :S

2010. dec. 10. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert A nem akar harmadik kerék lenni.
2010. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!