Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalom amit...

Csak szerintem szánalom amit egyesek művelnek itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha véletlenül csórikám össze tud hozni egy épkézláb kérdést, én meg leírom hozzá kulturáltan a véleményemet erre meg lepontoz mert annyira sügér, hogy nem képes értékelni hogy legalább kapott egy normális választ...
2010. dec. 9. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ez abszolút így van, de én már megszoktam ...


értelmes válaszok lepontozva, a "fúj mocskos bu.i állat", na az ilyenek meg felpontozva ...

hát tudod úgy ez tükrözi is valamennyire a magyar átlag iq-t :)

2010. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van teljesen. :)

Ne foglalkozz a %-oddal, értelmes ember úgyis tudni fogja, hogy hasznos választ írtál. :) Ha pont a kérdező nem érti, akkor meg vessen magára... :D

2010. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Speciel politikai témakörben (de sok más helyen is) nem a válasz hasznosságát pontozzák, hanem az egyetértést.
2010. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképpen miért is kérdez az ember? Hogy választ kapjon. Ha az a kérdés, hogy milyen színű a tipikus Ferrari, akkor arra tényszerű válasz érkezhet, azaz a piros. Nincs sok variáció. De ha valaki azt kérdezi, hogy miért csalja meg a férje, arra millióféle válasz érkezhet. De tényleg érdekli a válasz a kérdezőt, vagy pusztán okot keres arra, hogy a saját igazát megerősítse? Mert az a tapasztalat, hogy az ilyenféle kérdésekre maga a kérdező már tudja a választ, de azt nem akarja elfogadni vagy elismerni. Inkább megpróbálja elhitetni magával, hogy az igazság voltaképpen a hazugság. Ha valaki mégis rávilágítani a valóságra, azt lepontozza, mert nem hajlandó azt elfogadni.

Van még egy fajta kisebbség itt az oldalon, akik akkor pontozzák le a választ, ha az helyes, mert nem tudják elfogadni, ha valaki valamit jobban megfogalmaz, mint ők. Ugyancsak vannak olyanok, akik keserűségből pontozzák le az olyanokat, akikkel éppen valami jó történt. Meg lehet nézni: ha valaki leírja, hogy boldog, pénz állt a házhoz, Párizsba megy nászútra, az hamar kap néhány mínuszt. De ilyen az anonimitás. Ezek az emberek személyesen sohasem tudnak és nem is mernek érvényesülni, így nekik a nicknév mögé rejtett gyalázkodás maga az éden. Érdemesek a sajnálatra.

2010. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az szánalom, hogy egyesek a hülye pontok miatt járnak ide, nem pedig azért, hogy segítsenek másoknak vagy segítséget kérjenek. Aki pontokat akar gyűjteni, menjen a ponter.hu-ra, vagy mit tudom én, de ez az oldal arra való, hogy segítsünk egymásnak. Ez az egész pontozásos rendszer, ami itt megy, olyan szánalmas, hogy nem értem, hogy tudnak még mindig sírni egyesek, amikor lepontozzák őket... Én egyszerűen figyelmen kívül hagyom.
2010. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontok fontosak. Visszatartó ereje lehet, hogy ne lepjék el az idióta, mocskolódó hozzászólások az oldalt.


Az is szemétség, hogy mindig a lepontozók az aktívabbak. Jó választ adsz, akkor esetleg kapsz rá egy köszit és csókolom. Ha egyszer lenegatívoztak, csak nagyon nehezen tudod magad felhozni.


Politikában meg nem is szólok hozzá semmihez, mert ott szimpátiára mennek.

2010. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem is az a szánalmas, hogy egyesek a pontokon görcsölnek.Kit érdekel???Nem érettségi bizonyítványról van szó:-)
2010. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

11:29: nem a pontok miatt járok ide, szerintem mások sem... Csak jól esik, ha értékelnek, ha már veszem a fáradtságot és megosztom mással a tudásom, tapasztalatom, vagy esetleg leguglizok valamit a kérdező helyet, ha már arra nem veszi a fáradtságot.


Én segíteni járok ide, kérdést még nem is nagyon tettem fel. Azt hiszem egyet talán.

2010. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban ha valakit lepontoztak, annak a válasza eltűnt, és csak egy gombbal lehetett újra előhozni. Akkor még volt értelme a pontnak. Ma már ez nincs, kivették, a lepontozottak is ugyanúgy megjelennek. Egyébként egy biztos: ha őszinte vagy, biztosan lepontoznak. De jelentősége nincs, a válasz megmarad.
2010. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom hogy a politika és az állatok kategóriánál nem szabad megnyilvánulni,sem pro sem kontra mert bizony hamar lenn találod magad.Dehát melyikhez kell ész vagy intelligencia?Egyikhez sem.Mint ahogy a lepontozáshoz sem.Van olyan kérdező aki két-három nicket birtokol és fölteszi a kérdést és még végig sem olvassa a választ és máris pirosmancs!!Gondolja ez az Ő kérdése és ne ugasson bele senki.

A többi kategória még türhető!Az ökörködő gyerkőcökre meg nem kell haragudni,inkább a vicc mint a köpködés!!Isten óvjon a humortalan,savanyú buta emberektől!!

A normális válasz meg mindig az amit az aktuális válaszoló ad.Mindenki olyan választ ad,amire futja a képességeiből!!

2010. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!